BİZİ TAKİP ET!

HEDEFİMİZ ATICILIKTA DÜNYA LİDERİ OLMAK

Başkanımız Demirhan ŞEREFHAN Atıcılık Kampı’nı ziyaret etti.

   

   Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Atıcılık Milli Takımı 18 Ekim 2013 tarihinde İspanya’da yapılacak Avrupa Şampiyonasına hazırlanıyor. Hazırlık kampını ziyaret edip sporcu ve antrenörlerle sohbet eden federasyon başkanı Demirhan ŞEREFHAN : Millilerimiz iyi bir hazırlık dönemi geçiriyorlar. Tesis son derece modern araç ve gereçlerle donatılmış. Sporcularımızın ve teknik heyetİin morali en üst seviyede. Hedefimiz Atıcılık branşında Dünya Lideri olmak, diye konuştu.

     Branş sorumlusu ve teknik direktör Nevzat YAMAÇ ise sporcuların yapılacak Avrupa Şampiyonasında en iyi derecelerini elde edeceklerine inandığını söyledi.
     
     Teknik ve Sporcu Kadrosu şu isimlerden oluşuyor :

Nevzat Yamaç: teknik direktör

Mustafa Atalay: antrenör

Çağrı Tangör: antrenör

Kadri Akgün: antrenör

Asude Arık: fizyoterapist

Muharrem Korhan Yamaç: sporcu

Kerim Boyan: sporcu

Celal Karaca: sporcu

Erhan Coşkuner: sporcu

Suzan Çevik: sporcu

Hakan Çevik: sporcu

Cevat Karagöl: sporcu

Yunus Bahçeci: sporcu

Yunus Ali Beyaz: sporcu

Aysel Özgan: sporcu

Hacer Aktaş: sporcu

Savaş Üstün: sporcu

Pervin Ayli: sporcu

Çağla Baş: sporcu

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P