BİZİ TAKİP ET!

HER KAMP BİZİM İÇİN BİRER OKUL!

Avrupa Ampute Futbol Federasyonu (EAFF) tarafından desteklenen Uluslararası Ampute Futbol Junior Sporcu Eğitim ve Gelişim Kampı, 4-8 Temmuz tarihlerinde İtalya’nın başkenti Roma’da yapıldı.10 ülkeden yaklaşık 130 sporcunun katıldığı kampta, ülkemizi temsilen tamamı Junior kategorisinde yer alan 13 milli sporcumuz yer aldı. Sporcu ailelerinin de kamp sürecinde milli futbolcularımıza destek verdiği gelişim kampı, teknik toplantı ile başladı. Junior milliler, takım antrenörleri eşliğinde günde 2 kez antrenman yaptı. Eğitim ve Gelişim Kampı’nda sporcular; teknik beceri, top kontrolü, pas alışverişi ve kaleci tekniklerinin gelişimi üzerine çalışmalarda bulundu.

HER KAMP BİZİM İÇİN BİRER OKUL
Genç Milli Takım Antrenörü Murat Bahar, İtalya’da gerçekleştirilen kampın, junior milli sporcuların mental ve fiziksel açıdan gelişmesi için önemli rol oynadığını belirterek, ”Kamp süreçleri özellikle bu kategorideki oyuncuların güven kazanması, kendini disiplin etmesi için oldukça önemli. Bizler de bu 4 günlük eğitim kampında iyi bir atmosfer yakaladık. Eğitim ve gelişim kampları yaygınlaştıkça daha çok bilgi ve tecrübe edineceğiz. Çocuklarımıza deneyim kazandırmak, hedeflenen turnuvalarda başarı sağlamak adına bu organizasyonları iyi değerlendirmeliyiz. Her kamp bizim için birer okul” dedi.


Ek kamp fotoğraflarına foto galeriden ulaşabilirsiniz. Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P