BİZİ TAKİP ET!

HÜSNÜ ÖZKAPTAN HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

FEDERASYONUMUZ ESKİ ORTOPEDİK ENGELLİLER  AMPUTE FUTBOL VE   MOR ÜZÜM ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ  KULÜP BAŞKANLARIMIZDAN; OLAN TEKERLEKLİ SANDALYE DANS TEKNİK KURULUNDA GÖREVLİ  CAMİAMIZIN DUAYENLERİNDEN  HÜSNÜ ÖZKAPTAN BUGÜN SAAT 10,00 SULARINDA GEÇİRDİĞİ KALP KRİZİ SONUCU HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR.

AİLESİ VE CAMİAMIZA  BAŞSAĞLIĞI VE SABIRLAR DİLERİZ. 

MERHUMUN  CENAZESİ ANTALYA ‘DA   02 ARALIK  2017 TARİHİNDE KIBRIS GAZİSİ OLMASI HASEBİYLE   DÜZENLENECEK   ASKERİ TÖREN SONRASI  ;  ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİBEN  KURŞUNLU MEZARLIĞINDA    DEFNEDİLECEKTİR. 
 

Duyurular

TÜRKİYE – İSRAİL AMPUTE FUTBOL MAÇI CANLI YAYIN

TÜRKİYE – İSRAİL AMPUTE FUTBOL MAÇI 🔴

Heyecan dorukta!
2 Haziran Pazar, Saat: 17:00’da tüm gözler TRT Spor ekranlarında olacak!

Milli gururumuz, Ampute Futbol Takımımız sahaya çıkıyor!

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P