BİZİ TAKİP ET!

Duyurular

İngilizce ve Almanca Dil Kursları

İngilizce ve Almanca Dil Kursları

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu bünyesinde bulunan ve faal olarak yapılan spor dallarında görev yapan ofis personeli,  teknik kurullar, merkez hakem kurulları, milli takım sporcu, antrenörleri ile Fizyoterapist – Psikologlar için Proje kurulumuz tarafından Zoom(internet ) üzerinden İngilizce ve Almanca dil kursları yapılması planlanmaktadır.

1-Bu kursa katılacak kişiler Avrupa Dilleri ortak çerçeve programı (CEFR) ölçeğinde İngilizce yeterlilik durumuna göre A .1.1 – A.1.2 olarak sınıflandırılacaklar,
2-Kurslar Hafta’da 2 gün yapılacak olup, belirlenecek 2 ila 4 saat arasında olacaktır.
3-Kurs seviyesinin tespiti için Temel Yeterlilik Sınavı yapılacak olup, Bu sınavdan geçenler A.1.2 grubuna, yada tespitlere göre daha üst seviyelerde eğitim göreceklerdir.
4-Katılım durumuna ve yeterlilik sınavına göre düzenlenecek program, kişilere mail ve oluşturulacak whats app grubu ile bildirilecektir.
5-Kurs sonunda katılımcılara Katılım Sertifikası Verilecektir.

İndirilebilir içerik olarak sunulan başvuru formunun son kabul tarihi 20.01.2023 olup, doldurulmuş formlar belirtilen tarihe kadar tbesf.projekurulu@gmail.com adresine iletilmelidir.

Soru ve iletişim için
Nilüfer Beyza Akcan
(0312)309 7396-97
Dahili/118

Duyurular

2.Olağanüstü Genel Kurul İçin Noter Huzurunda Delege Belirleme Kura Çekimi

11 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak 2.Olağanüstü Genel Kurul’da oy kullanacak kulüp delegelerinin sayılarının Ana Statü ve Bağımsız Spor Federasyonlarının Çalışma Usul ve Esasları Hakkındaki Yönetmelik gereği Olimpik ve Paralimpik federasyonlarda yasal sınır olan 300(Üçyüz) delegeyi aşmamak şartı ile Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Hukuk Müşavirliğinden alınan görüş ve Tahkim Kurulu tarafından verilen emsal kararlarda göz önüne bulundurarak fazla olan delege sayısının,her grup kendi içerisinde değerlendirilerek, grup bazında Noter huzurunda kura çekilerek kura ile kanunda öngörülen sayıya indirilmesi gerektiğinden, Delege belirlenmesi ile ilgili Noter Huzurun’da kura çekimi 30 Mart 2023 Perşembe günü saat 15:00’da TBESF merkezinde yapılacaktır.

Noter huzurunda yapılacak olan kura çekimine kulüplerimiz kendi imkanları ile katılabileceklerdir.

OKUMAYA DEVAM ET

Ampute Futbol

Teşekkürler Osman Çakmak

Kamuoyunun bilgisine…

Ampute Futbol Milli Takımı Teknik Direktörümüz, Osman Çakmak’ın milletvekilliği genel seçimlerinde aday adayı olduğu çeşitli mecralarda yer almıştır. Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu olarak sayın hocamıza çıktığı bu yolda başarılar diler, bugüne kadar vermiş olduğu emekler için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla TBESF

OKUMAYA DEVAM ET

Ampute Futbol

Tekerlekli Sandalye Basketbol, Oturarak Voleybol ve Ampute Futbol Ligleri HK.

16.03.2023 tarihli TBESF yönetim kurulu toplantısında, Tekerlekli Sandalye Basketbol ve Ampute Futbol liglerinin etaplı olarak oynatılmasına karar verilmiştir.

Tekerlekli Sandalye Basketbol:

– Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Lig, 1.Lig, 2.Lig ve 3.lig etaplı olarak merkezi bir konumda oynatılacaktır.

-Müsabakaların oynanması ile ilgili yer ve tarih bilahare bildirecektir.

Ampute Futbol:

-Bitexen Süper Lig 1.Devre 12. ve 13. hafta müsabakaları deplasmanlı olarak oynatılacaktır.

– Birinci madde gerçekleştirildikten sonra kalan Ampute Futbol Bitexen Süper Lig, 1.Lig,2. Lig ve 3.Lig etaplı olarak merkezi bir konumda oynatılacaktır.

-Müsabakaların oynanması ile ilgili yer ve tarih bilahare bildirecektir.

Oturarak Voleybol:

Oturarak Voleybol Süper Lig ve 1.Lig etaplı olarak merkezi bir konumda oynatılacaktır.

-Müsabakaların oynanması ile ilgili yer ve tarih bilahare bildirecektir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P