BİZİ TAKİP ET!

İspanya’ya Doğru

Atıcılık İspanya’ya hazır…

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Atıcılık Milli Takımı hazırlık kampı oldukça verimli geçiyor. 18-26 Ekim 2013 tarihleri arasında İspanya’da yapılacak olan Atıcılık Avrupa Şampiyonası için hazırlıklarını Ankara’da devam ettiren millilerde moraller yerinde.
Atıcılık branşı sorumlusu ve teknik direktörü Nevzat YAMAÇ, sporcuların keyiflerinin yerinde olduğunu şampiyonaya çok iyi hazırlandıklarını söylerken çok verimli bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve bununda sonuçlarının ne kadar iyi olacağını İspanya’da göstereceklerini sözlerine ekledi.Başkanımız Demirhan ŞEREFHAN,  morallerin yüksek olması hepimizi mutlu ediyor, 15 branşımız var turnuvalar düzenliyoruz Avrupa Şampiyonaları’na ve Dünya Şampiyonaları’na katılıyoruz sporcularımız çok iyi sonuçlar getiriyor derken yakın zamanda Masa Tenisi’nin İtalya’daki Avrupa Şampiyonası’ndan toplamda 9 madalya ile ülkeye döndüğünü bunların 4 tanesinin Avrupa Şampiyonluğu olduğunu sözlerine ekledi.Bu sonuçların sadece bir başlangıç olduğunu söyleyen ŞEREFHAN, federasyon olarak sporculardan teknik ekibe kadar büyük bir aile olduk bu çabaların meyvelerini topluyoruz toplamaya da devam edeceğiz dedi.

İspanya için hazırlanan Atıcılık milli takım kafilesi şu şekilde :

Nevzat Yamaç: teknik direktör

Mustafa Atalay: antrenör

Çağrı Tangör: antrenör

Kadri Akgün: antrenör

Asude Arık: fizyoterapist

Sporcular ; Muharrem Korhan Yamaç, Kerim Boyan, Celal Karaca, Erhan Coşkuner, Suzan Çevik, Hakan Çevik, Cevat Karagöl, Yunus Bahçeci, Yunus Ali Beyaz, Aysel Özgan, Hacer Aktaş, Savaş Üstün, Pervin Ayli, Çağla Baş


Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P