BİZİ TAKİP ET!

İstanbul Engelli Yıldızlar S.K. Elig Ortak Avukat Bürosuna Emanet

Elig Ortak Avukat Bürosu’dan sponsorluk…

 

İSTANBUL ENGELLİ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ, ELİG ORTAK AVUKAT BÜROSU’NA EMANET

ELİG Ortak Avukat Bürosu, engelli sporunun gelişmesi adına 2013-2014 sezonundan başlamak üzere, İstanbul Engelli Yıldızlar Spor Kulübü’nün Yönetim Kurulu ile yaptığı toplantılar sonucunda, engelli sporunun gelişmesi, bedensel engelli gençlerin yetiştirilmesi ile topluma kazandırılmaları için İstanbul Engelli Yıldızlar Spor Kulübü’nün yaptığı çalışmalara maddi ve manevi katkı sağlamak adına sponsor olmaya ve bu sponsorluğun ilerleyen yıllarda da artarak gelişmesi yönünde karar aldı.

ELİG Ortak Avukat Bürosu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Av.Gönenç GÜRKAYNAK, İstanbul Engelli Yıldızlar Spor Kulübü bünyesinde yer alan ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun düzenlediği, Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol 1.Liginde mücadele eden basketbol takımının isminin “ELİG Avukat Bürosu Engelli Yıldızlar Basketbol Takımı” adıyla liglere katılmak istediklerini söyleyen Sayın GÜRKAYNAK, iddialı bir kulüp yapısı oluşturularak desteklerinin uzun yıllar devam edebileceğini, takımın yeniden yapılandırılması için çalışmaların kısa sürede başlamasını talep etmiştir. Ayrıca, bu tarz oluşumun içinde olmaktan da gurur ve mutluluk duyduklarını ifade etmiştir.
İstanbul Engelli Yıldızlar Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Sayın M. Kemal YÜKSEL de, engelli sporunun ilk kurulan kulüplerinden olma özelliği taşıyan kulübümüz, uzun yıllar elit sporcular yetiştirmiş, bedensel engelli sporunun Ülkemizde başlamasında, gelişmesinde ve bu günlere gelmesinde hatırı sayılır katkısı olmuştur. Son yıllarda duraklama dönemi yaşayan kulübümüzün ELİG Ortak Avukatlık Bürosu’nun katkıları ile eski günlerine döneceğini ifade etmiş ve ELİG Ortak Avukatlık Bürosu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Av. Gönenç GÜRKAYNAK başta olmak üzere tüm ekibine sonsuz teşekkürlerini sunmuştur.

 

TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU TARAFINDAN SPONSORA PLAKET

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu As Başkan’ı Ali Duran Karakaya, 12.01.2014 Pazar Günü Ahmet Cömert Spor Salonu’nda oynadığımız maç öncesinde, kulübümüze sponsor olan ELİG Ortak Avukat Bürosu’na Federasyon adına plaket takdim etti. Karakaya, plaketi takdim ederken, ELİG Ortak Avukat Bürosu Yönetim Kurulu Başkanı Av. Gönenç Gürkaynak’a göstermiş oldukları duyarlılıktan ve engelli sporuna vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür etti.


 

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P