BİZİ TAKİP ET!

İstanbul Engelli Yıldızlar S.K. Elig Ortak Avukat Bürosuna Emanet

Elig Ortak Avukat Bürosu’dan sponsorluk…

 

İSTANBUL ENGELLİ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ, ELİG ORTAK AVUKAT BÜROSU’NA EMANET

ELİG Ortak Avukat Bürosu, engelli sporunun gelişmesi adına 2013-2014 sezonundan başlamak üzere, İstanbul Engelli Yıldızlar Spor Kulübü’nün Yönetim Kurulu ile yaptığı toplantılar sonucunda, engelli sporunun gelişmesi, bedensel engelli gençlerin yetiştirilmesi ile topluma kazandırılmaları için İstanbul Engelli Yıldızlar Spor Kulübü’nün yaptığı çalışmalara maddi ve manevi katkı sağlamak adına sponsor olmaya ve bu sponsorluğun ilerleyen yıllarda da artarak gelişmesi yönünde karar aldı.

ELİG Ortak Avukat Bürosu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Av.Gönenç GÜRKAYNAK, İstanbul Engelli Yıldızlar Spor Kulübü bünyesinde yer alan ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun düzenlediği, Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol 1.Liginde mücadele eden basketbol takımının isminin “ELİG Avukat Bürosu Engelli Yıldızlar Basketbol Takımı” adıyla liglere katılmak istediklerini söyleyen Sayın GÜRKAYNAK, iddialı bir kulüp yapısı oluşturularak desteklerinin uzun yıllar devam edebileceğini, takımın yeniden yapılandırılması için çalışmaların kısa sürede başlamasını talep etmiştir. Ayrıca, bu tarz oluşumun içinde olmaktan da gurur ve mutluluk duyduklarını ifade etmiştir.
İstanbul Engelli Yıldızlar Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Sayın M. Kemal YÜKSEL de, engelli sporunun ilk kurulan kulüplerinden olma özelliği taşıyan kulübümüz, uzun yıllar elit sporcular yetiştirmiş, bedensel engelli sporunun Ülkemizde başlamasında, gelişmesinde ve bu günlere gelmesinde hatırı sayılır katkısı olmuştur. Son yıllarda duraklama dönemi yaşayan kulübümüzün ELİG Ortak Avukatlık Bürosu’nun katkıları ile eski günlerine döneceğini ifade etmiş ve ELİG Ortak Avukatlık Bürosu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Av. Gönenç GÜRKAYNAK başta olmak üzere tüm ekibine sonsuz teşekkürlerini sunmuştur.

 

TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU TARAFINDAN SPONSORA PLAKET

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu As Başkan’ı Ali Duran Karakaya, 12.01.2014 Pazar Günü Ahmet Cömert Spor Salonu’nda oynadığımız maç öncesinde, kulübümüze sponsor olan ELİG Ortak Avukat Bürosu’na Federasyon adına plaket takdim etti. Karakaya, plaketi takdim ederken, ELİG Ortak Avukat Bürosu Yönetim Kurulu Başkanı Av. Gönenç Gürkaynak’a göstermiş oldukları duyarlılıktan ve engelli sporuna vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür etti.


 

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P