BİZİ TAKİP ET!

IWBF AVRUPA FEDERASYONU MARKETİNG KURUL TOPLANTISI TÜRKİYE’DE

IWBF AVRUPA FEDERASYONU MARKETİNG KURULU TOPLANTISI 15-17 OCAK 2016 TARİHLERİ ARASINDA ANTALYA’DA YAPILACAKTIR.

IWBF AVRUPA FEDERASYONU MARKETİNG KURULUNUN TOPLANTISI 15-17 OCAK 2016 TARİHLERİ ARASINDA ANTALYA’ DA GLORİA SPORTS ARENA’ DA YAPILACAKTIR. BU TOPLANTI DA BİR İLKLER YAŞANMAKTADIR.YENİ GÖREVE GELEN IWBF AVRUPA FEDERASYONU BAŞKANI WALTER PFALLER, BAŞKANVEKİLİ MALKOM TARKENTER İLE GENEL SEKRETER FRİTS DE JONG İLK KEZ ÜLKEMİZDE TOPLANMALARINDAN DOLAYI ONUR DUYDUK.

MARKETİNG KURULUNA İLK KEZ ÜLKEMİZDEN MÜNİR GÖKMEN KURUL ÜYESİ OLARAK ATANMIŞ OLUP, BU GÖREVE SEÇİLMİŞ OLMASINDAN DOLAYI TEBRİK EDERİZ.

SÖZ KONUSU TOPLANTIYA KATILAN IWBF AVRUPA FEDERASYONU BAŞKANINA, BAŞKANVEKİLİNE, GENEL SEKRETERİ İLE DİĞER KURUL ÜYELERİNE BAŞARILAR DİLERİZ…

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P