BİZİ TAKİP ET!

Kros Medical Open Tekerlekli Sandalye Tenis Turnuvası Sona Erdi

Kros Medical Open, 24-27 Mart 2022 tarihleri arasında Antalya Megasaray Tenis Akademisinde gerçekleştirildi. ITF 3 sınıfında gerçekleştirilen organizasyon, 2024 Paris’te düzenlenecek olan Paralimpik oyunlar için sporcuların dünya sıralamasındaki yerlerini korumak ve yükseltmeleri açısından büyük önem taşıdı.

Organizasyonda 25 ülkeden 86 sporcu korta çıktı. Single Quad Kategoride Uğur Altınel şampiyon olurken, Uğur Altınel, Fatih Karataş Çifti Double Quad Kategorisini şampiyon tamamladı. Ayrıca Uğur Altınel katıldığı son 6 turnuvayı Şampiyon tamamlayarak Tekerlekli Sandalye Tenis tarihimizde bir ilke imza attı. Single Quad Kategoride Uğur Altınel’in final yolunda aldığı sonuçlar;

Uğur Altınel 2-NutthapornTaosrisagul(THA) -0
Uğur Altınel 2- Myung Je Kim(KOR)-0
Uğur Altınel 2-Tomas Masaryk(SVK)-0
Çifti Double Quad Kategorisinde Uğur Altınel ve Fatih Karataş’ın aldığı sonuçlar;
(Uğur Altınel- Fatih Karataş)-2 (Ahmet Kaplan-Tomas Masaryk)(SVK)-0
(Uğur Altınel- Fatih Karataş)-2 )Kyu-Seung-Kim-Myung Je Kim) (KOR)-0

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P