BİZİ TAKİP ET!

Kulüp BaşkanlarıToplantısı Antalya’da Yapıldı

Tekerlekli Sandalye Basketbol, Ampute Futbol ve Oturarak Voleybol Kulüp Başkanları toplantısı 22-24 Nisan 2016 tarihleri arasında Antalya’da yapıldı.

Tekerlekli Sandalye Basketbol, Ampute Futbol ve Oturarak Voleybol Kulüp Başkanları toplantısı 22-24 Nisan 2016 tarihleri arasında Antalya’da yapıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından başlayan toplantıda açılış konuşmasını yapan Federasyon Başkanımız Arif Ümit UZTÜRK, Kulüp temsilcilerimize 2016 Rio Paralimpik oyunları hazırlık aşaması ve Federasyon faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdi.

Federasyon Başkanımızın konuşmasının ardından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal ve Sportif İşler Koordinatörü Sn.Gürdal GÜMÜŞ ve Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Dairesi Başkanı Sn.Elçin ER Sportif faaliyetler, engelli hakları ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının sportif faaliyetlere vermiş oldukları destekler konusunda kulüplerimize bilgilendirmelerde bulundu.


Spor Genel Müdürlüğü Spor Kuruluşları Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Sn. Şevket ÖZERDEM’in Kulüp Tescilleri ve Lisans işlemleri hakkın konuşmasının ardından Federasyonumuz Disiplin Kurulu Başkanı Sn.Av.Tacar ÇAĞLAR Disiplin Yönergemiz hakkında Kulüp Yetkililerimize bilgilendirmelerde bulundu.
Federasyon Başkanımız toplantıya katılarak bilgilendirmelerde bulunan ve soruları cevaplayan Sn.Gürdal GÜMÜŞ, Sn.Elçin ER , Sn.Şevket ÖZERDEM ve Sn.Av.Tacar ÇAĞLAR‘a Federasyonumuza vermiş oldukları destek ve katkılar anısına Plaketlerini sundu.


Toplantının ikinci gününde Kulüp yetkililerimiz ile Lig faaliyetlerimiz hakkında genel değerlendirmelerde bulunulduktan sonra Federasyon Başkanımız Sn.Arif Ümit UZTÜRK son derece verimli geçen bu toplantıya katılan tüm kulüp yetkililerimize teşekkür etti.

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P