BİZİ TAKİP ET!

Kulüp BaşkanlarıToplantısı Antalya’da Yapıldı

Tekerlekli Sandalye Basketbol, Ampute Futbol ve Oturarak Voleybol Kulüp Başkanları toplantısı 22-24 Nisan 2016 tarihleri arasında Antalya’da yapıldı.

Tekerlekli Sandalye Basketbol, Ampute Futbol ve Oturarak Voleybol Kulüp Başkanları toplantısı 22-24 Nisan 2016 tarihleri arasında Antalya’da yapıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından başlayan toplantıda açılış konuşmasını yapan Federasyon Başkanımız Arif Ümit UZTÜRK, Kulüp temsilcilerimize 2016 Rio Paralimpik oyunları hazırlık aşaması ve Federasyon faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdi.

Federasyon Başkanımızın konuşmasının ardından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal ve Sportif İşler Koordinatörü Sn.Gürdal GÜMÜŞ ve Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Dairesi Başkanı Sn.Elçin ER Sportif faaliyetler, engelli hakları ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının sportif faaliyetlere vermiş oldukları destekler konusunda kulüplerimize bilgilendirmelerde bulundu.


Spor Genel Müdürlüğü Spor Kuruluşları Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Sn. Şevket ÖZERDEM’in Kulüp Tescilleri ve Lisans işlemleri hakkın konuşmasının ardından Federasyonumuz Disiplin Kurulu Başkanı Sn.Av.Tacar ÇAĞLAR Disiplin Yönergemiz hakkında Kulüp Yetkililerimize bilgilendirmelerde bulundu.
Federasyon Başkanımız toplantıya katılarak bilgilendirmelerde bulunan ve soruları cevaplayan Sn.Gürdal GÜMÜŞ, Sn.Elçin ER , Sn.Şevket ÖZERDEM ve Sn.Av.Tacar ÇAĞLAR‘a Federasyonumuza vermiş oldukları destek ve katkılar anısına Plaketlerini sundu.


Toplantının ikinci gününde Kulüp yetkililerimiz ile Lig faaliyetlerimiz hakkında genel değerlendirmelerde bulunulduktan sonra Federasyon Başkanımız Sn.Arif Ümit UZTÜRK son derece verimli geçen bu toplantıya katılan tüm kulüp yetkililerimize teşekkür etti.

Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları Kapsamında Antalya’da Kampa Giriyor

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası için son hazırlıklarını yapmak üzere sezon sonu ikinci etap kampını Antalya’da  gerçekleştirecek. Titanic Deluxe Belek Hotel’de 22-29 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan kamp, takımın Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlık maçları da yapacağı bir kamp olacak.

Hazırlık maçı programı şu şekilde:

  • 22 Nisan 2024: Türkiye – İngiltere
  • 24 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan
  • 26 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan

 

Milli takımımıza başarılar diliyoruz.

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımımız Kocaeli Kampını sonlandırdı.

Avrupa Şampiyonasını hazırlıkları çerçevesinde 15-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Kocaeli ilinde hazırlıklarına devam eden Ampute Futbol Milli takımımız buradaki çalışmalarını sonlandırarak ikinci etap kamp için Antalya’ya hareket etti.

 

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P