BİZİ TAKİP ET!

KUPA SAHİBİNİ BULDU

FEDERASYON KUPASI BEŞİKTAŞ RMK RAMİNE SPOR KULÜBÜNÜN

KARDEMİR KARABÜK SPOR KULÜBÜ İLE BEŞİKTAŞ RMK RAMİNE SPOR KULÜBÜ   ARASINDA 23.10.2016 PAZAR GÜNÜ SAAT; 10.00’DA 10.000 KİŞİLİK ANTALYA ARENA SPOR SALONUNDA OYNANAN FEDERASYON KUPASI FİNAL MÜSABAKASINI  KARDEMİR KARABÜK’Ü 72-53 YENEN BJK RMN RAMİNE SPOR KULÜBÜ KAZANDI.

FEDERASYON KUPASI MÜSABAKALARINA KATILAN TÜM KULÜPLERİMİZE,  BU KUPAYA EV SAHİPLİĞİ YAPAN ANTALYA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ İLE SALON DA GÖREV YAPAN PERSONELE VE  HAKEMLERİMİZ İLE TÜM KATILIMCILARA TEŞEKKÜR EDER,  BEŞİKTAŞ RMK RAMİNE SPOR KULÜBÜNÜ BU BAŞARISINDAN DOLAYI TEBRİK EDERİZ.
 

Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları Kapsamında Antalya’da Kampa Giriyor

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası için son hazırlıklarını yapmak üzere sezon sonu ikinci etap kampını Antalya’da  gerçekleştirecek. Titanic Deluxe Belek Hotel’de 22-29 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan kamp, takımın Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlık maçları da yapacağı bir kamp olacak.

Hazırlık maçı programı şu şekilde:

  • 22 Nisan 2024: Türkiye – İngiltere
  • 24 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan
  • 26 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan

 

Milli takımımıza başarılar diliyoruz.

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımımız Kocaeli Kampını sonlandırdı.

Avrupa Şampiyonasını hazırlıkları çerçevesinde 15-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Kocaeli ilinde hazırlıklarına devam eden Ampute Futbol Milli takımımız buradaki çalışmalarını sonlandırarak ikinci etap kamp için Antalya’ya hareket etti.

 

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P