BİZİ TAKİP ET!

Kurullarımız

As Başkan
Taner CANYURT

Teknik Kurul Başkanı
Yasin URHUN

Teknik Kurul Üyeleri
Şehmus GÜLTEKİN
Yılmaz FAZILOĞULLARI
Hüseyin ÇÖPTEN
Serhat ASLAN
Murat GÜLBAĞ
Kenan EROĞLU

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Kurullarımız

TS Tenis Branş Sorumlusu : Halil İbrahim Sarı

1-TS Tenis Teknik Kurul Başkanı Özgür KILIÇ
2-TS Tenis Teknik Kurul Üyesi Mustafa KOÇAK
3-TS Tenis Teknik Kurul Üyesi Adem KAYA
4-TS Tenis Teknik Kurul Üyesi Olgun AYDOĞAN
5-TS Tenis Teknik Kurul Üyesi Mehmet FIRAT

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Kurullarımız

ASBAŞKAN
İLHAMİ KILINÇKAYA 

TEKNİK KURUL
1Tarkan EVCİ 

2- Adem Uğur ARLI 

3- Burak KARATATAR
4- Ali BEYAZITOĞLU
5- Halit ÇAKAN

MERKEZ HAKEM KURULU 
1- Sait YÜCEL 
2- Cengiz ÇAKIN 
3- Suphi SEMERCİOĞLU
4 Hüseyin ÖZALP
5– Kenan ASİL 
6 Kezban YILMAZ 
7- Abdulkadir YILMAZ
8- Çağlar TURAN

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Kurullarımız

BRANŞ SORUMLUSU ALİ İHSAN ÖZ
BRANŞ FİZYOTERAPİSTİ AYNUR DEMİREL
BRANŞ FİZYOTERAPİSTİ RABİA NUR KARAOĞLU

TEKNİK KURUL

1 MEHMET ORUÇ Teknik Kurul Başkanı
2 EBRU AR ŞENGÜL Teknik Kurul Üyesi
3 AHMET SONER MERSİNLİ Teknik Kurul Üyesi
4 AYNUR DEMİREL Teknik Kurul Üyesi
5 OĞUZHAN POLAT Teknik Kurul Üyesi
6 RABİA NUR KARAOĞLU Teknik Kurul Üyesi
7 AHMET BACAK Teknik Kurul Üyesi

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Kurullarımız

ASBAŞKAN
Dr.Ferhat ESATBEYOĞLU

TEKNİK KURUL
1-ARDA GÜNAY(BAŞKAN)
2-Kemal KOÇ
3- Yaşar RENDE
4-Özlem YERLİKAYA
5- Feride ÇETİN İNCE

MERKEZ HAKEM KURULU
1-Andı Uğur Okan ÇİFTÇİ( Başkan)
2-Orçun İPEKOĞLU
3-Yavuz KAYGUSUZ
4-Alparslan BAKANOĞLU
5-Nuri TEPE
6-Nesih FİDAN

MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLERİ
1-Gamze EKİNCİ
2-Şefika KAYGUSUZ

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

KURULLARIMIZ

BRANŞ SORUMLUSU
Filiz BALCI

KURULLARIMIZ

TEKNİK KURUL
1- Dr. Mehmet ÖZSARI (TEKNİK KURUL BAŞKANI)
2- Kerem ARDA
3- Hasan AKILLI
4- İbrahim Halil KÜRKÇÜ
5- Dr. Duran ARSLAN
6- Canan Zeren Üstev
7-  Mehmet Bayrak

MERKEZ HAKEM KURULU
1- Mehmet ÇOBAN (MHK Başkanı)
2- Cemil YILDIRIM
3- Murat AĞIRMAN
4- Alev BURUNTAY
5- Ali Uğur KAYALI
6- Semra KARAYILANOĞLU
7- Deniz Kemal KARADENİZ


Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Kurullarımız

AS BAŞKAN
Berat ÖZDEMİR

KURULLARIMIZ

TEKNİK KURUL
1. Bülent ÇAĞLAYAN 
2. Hüseyin KÖSE

MERKEZ HAKEM KURULU
1. Ömer ÜNAL
2. Kazım BURUM
3. Çetin OK
4. Onur HOŞNUT
5. Hüseyin OKUMUŞ




Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Kurullarımız

Branş Sorumlumsu

Merve Aslaner Girdap

Teknik Kurul Başkanı
   Osman Ertöz
Üyeler:
  Yesim Şahin Eryiğit
  Emel Ece Işık
  Hatice Yakar

  Rabia Açelya Doğan
Merkez Hakem Kurulu Başkanı 
Devrim Kıvanç
Üyeler 
S. sevil Uludağ Uyanıker
Çiğdem Lale
 

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Kurullarımız

BRANŞ SORUMLUSU
Dr. Bekir KÖKSAL

TEKNİK KURUL
1- Nurcihan GÖNÜL (TEKNİK KURUL BAŞKANI)
2- Ramazan ZENGİN
3- Ekrem CELİL
4- Caner ÖZTEKE
5- Ferit ŞEN
6- Semih CEYLAN
7- Şule ŞAHBAZ TEKİN



Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Kurullarımız

BRANŞ SORUMLUSU NURETTİN KONAR

TEKNİK KURUL

1 YELİZ AY YILDIZ Teknik Kurul Başkanı
2 YUNUS EMRE EKİNCİ Teknik Kurul Üyesi
3 Dr. SÜLEYMAN ULUSOY Teknik Kurul Üyesi
4 ÖZKAN KAYA Teknik Kurul Üyesi
5 RAMAZAN ÇUĞLAN Teknik Kurul Üyesi
6 MUSA DAVULCU Teknik Kurul Üyesi
7 ADNAN YILDIRIM Teknik Kurul Üyesi

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Kurullarımız

BRANŞ SORUMLUSU DİLEK OKUYUCU

TEKNİK KURUL

1 Gökçe ULUGAY Teknik Kurul Başkanı
2 Ahmet Faruk TURAN Teknik Kurul Üyesi
3 Figen DERİN Teknik Kurul Üyesi
4 Yusuf TOSUNOĞLU Teknik Kurul Üyesi
5 Mehmet DÜMER Teknik Kurul Üyesi
6 Melik ŞENOL Teknik Kurul Üyesi
7 Şefika KAYGUSUZ Teknik Kurul Üyesi

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Kurullarımız

Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımlar Genel Menajeri
Orçun Kamalı

Tekerlekli Sandalye Basketbol Branş Sorumlusu
Murat Kemal YÜKSEL

Tekerlekli Sandalye Basketbol Dış İlişkiler Sorumlusu
NURETTİN BİLMEZ

TEKNİK KURUL
1-  HÜSEYİN ESEN (BAŞKAN)
2-  BEDRİ KORKMAZ
3 – KAAN DALAY
4-  MEHMET VEYSİ FIRAT 
5-  SİNAN ASLAN
6-HATİCE ŞAHİNTÜRK
7-ŞÜKRÜ
 KAYAOĞLU
MERKEZ HAKEM KURULU
1- SELÇUK KAÇIN (BAŞKAN)
2- EYÜP SABRİ ÇİÇEK (ÜYE)
3- SONER YAŞAK (ÜYE)
4- ALTAN CANDAN (ÜYE)
5-ERDEM ALKOÇAK (ÜYE)
6- SUAT KURTLU (ÜYE)
7- ERHAN KARDAŞ(ÜYE)

 

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Kurullarımız

BRANŞ SORUMLUSU: Av. Halil İbrahim SARI
TEKNİK KURUL ÜYELERİ

1 Kadri AKGÜN Teknik Kurul Başkanı
2 Mustafa ATALAY Teknik Kurul Üyesi
3 Ferdi DİNÇSOY Teknik Kurul Üyesi
4 Bahadır ÇAĞLAYAN Teknik Kurul Üyesi
5 Çiğdem ÖKSÜZ Teknik Kurul Üyesi
6 Ferzande ÇELİK Teknik Kurul Üyesi
7 Hakan EKİNCİ Teknik Kurul Üyesi

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Kurullarımız

BRANŞ SORUMLUSU : Arif ÖLMEZ 

TEKNİK KURUL

1-)
Özer TUĞ      –   Teknik Kurul Başkanı
2-)
Adem AYDIN –  Teknik Kurul Üyesi
3-)
Hacı Cemal ARMUTLU –  Teknik Kurul Üyesi
4-)
Sezayi YILDIRIM  – Teknik Kurul Üyesi
5-)
Mesut ARGUZ    – Teknik Kurul Üyesi

MHK KURULU
1-)
 Kahraman MİNNET  – MHK Başkanı  
2-)
 Bayram KİRAZ   – MHK Başkan Vekili 

3-) Mehmet ERGÜN – HAAK Başkanı 
4-) Sadık ÖZTÜRK –  EPAK Başkanı  
5-) Halil Ertan YILMAZ – Raportör 

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Kurullarımız

Osman Çalım Parabadminton Asbaşkanı

Teknik kurul

Özlem Akgüç Başkan
Ahmet Öztürk
Ümit Tekbir
Muaz Esat Maman
Birol Çağlar
Gaye Erkmen
Beyhan Özgür

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Kurullarımız

BRANŞ SORUMLUSU:

GÜLDEN NACAR
 
Teknik Kurul Üyeleri:

Emrah Sürmen
Selim Sıdalı
Akgün Atasakun
Saruhan Çınay
Mine Erhan
Esra Soylu
Ahmet Çağrı Peker

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Kurullarımız

TS Basketbol kurul listesi.


Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P