BİZİ TAKİP ET!

Lig Faaliyetlerimiz Hakkında Kulüplerimizin Dikkatine

Lig Faaliyetlerimiz Hakkında Kulüplerimizin Dikkatine

Bilindiği üzere küresel ölçekte yaşanan koronavirüs salgınından korunma ve yayılımına karşı alınan tedbirler kapsamında; Ampute Futbol, Tekerlekli Sandalye Basketbol ve Oturarak Voleybol Lig Müsabakalarımız, 2021 Ocak ayı sonuna kadar tekrar değerlendirilmek üzere oynatılamamıştır.

Gelinen aşamada, 15 Ocak 2021 tarihi itibariyla ülkemizde başta sağlık çalışanlarımıza koronavirüs aşısı yapılmaya başlanmış olup, yine Sağlık Bakanlığımızca belirlenen öncelik sıralamasına göre yakın zamanda engelli bireylerimize de ilk etap aşılar yapılacaktır.

Sağlık Bakanlığımız ile Gençlik ve Spor Bakanlığımızın tavsiye ve kararları doğrultusunda, şu ana dek insan sağlığını ön planda tutarak hareket eden Federasyonumuzca, 28 gün sonra yapılacak 2. etap aşılamaların ardından Tekerlekli Sandalye Basketbol, Ampute Futbol ve Oturarak Voleybol Lig faaliyetlerimizin başlatılmasıyla ilgili Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile gerekli koordinasyon yapılarak, kulüplerimize gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Tüm kulüplerimize önemle duyurur, sağlıklı günler dileriz.

TBESF
Yönetim Kurulu

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P