BİZİ TAKİP ET!

Liglerimize katılan kulüplerimize önemle duyurulur

Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs pandemi sürecinde Federasyon olarak yapılması gereken prosedürler yerine getirilmiş, 2020-2021 Sezonu Ampute Futbol, Oturarak Voleybol ve Tekerlekli Sandalye Basketbol Ligleri’mizin fikstürleri yakın bir tarihte çekilmiştir. 

Ancak pandeminin hala devam etmesi ve risk taşıması nedeniyle liglerimizin yeni sezonlarının başlama tarihi ve oynatılabilmesi aşamasında gelinen son noktada; teknik kurullarımızın tavsiyeleri, yönetim kurulumuzun görüşleri doğrultusunda birkaç seçenek belirlenmiştir.

Bu seçenekleri, siz değerli kulüplerimizin görüş ve önerilerini alarak değerlendirmek, izleyeceğimiz yol haritasını en sağlıklı şekilde birlikte belirleyebilmek adına kulüplerimizin başkanlarıyla bir araya gelme arzusundayız.

Bu bağlamda ilk olarak; 

* 15 Ekim 2020 tarihi saat 10:00’da Ankara Green Park Otel’de; Ampute Futbol Süper, 1 ve 2. Lig’deki kulüplerimizin başkanlarıyla, 

* 20 Ekim 2020 tarihi saat 10:00’da İstanbul Beylikdüzü Hilton Garden Inn Otel’de Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper ve 1. Lig’deki kulüplerimizin başkanlarıyla birer toplantı gerçekleştirmek istiyoruz. 

Tekerlekli Sandalye Basketbol 2 ve 3. Lig, Oturarak Voleybol Süper ve 1. Lig kulüplerimizle yapılacak toplantılar daha sonra organize edilecektir. Bu toplantıların tarihi ve yeri ayrıca duyurulacaktır.

Söz konusu toplantılara katılacak olan kulüp başkanlarımızın, ekte yer alan katılım formunu doldurarak, 12 Ekim Pazartesi günü saat 12.00’ye kadar Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine veya 0 312 311 68 52 numaralı faksına ivedi olarak göndermelerini önemle rica ederiz. 

* Yukarıda belirtilen toplantı günlerinin bir gün öncesinde konaklama yapılacaktır. (akşam yemeği ile otele giriş yapacak olup, toplantı günü sabah kahvaltı ve öğlen yemek ile otelden çıkış yapılacaktır.)


Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 

Duyurular

Millilerimiz Yurda Döndü

Federasyon Başkanımız, Teknik ekibimiz ve Sporcularımız ayağının tozuyla A Habere demeç verdi.

 

OKUMAYA DEVAM ET

TBESF HABER

3.Kez AVRUPA ŞAMPİYONUYUZ

OKUMAYA DEVAM ET

TBESF HABER

ŞAMPİYON TÜRKİYE

1-8 Haziran 2024 tarihleri arasında Fransa’nın Evian kentinde gerçekleştirilen Ampute Futbol Avrupa şampiyonasında Milli takımımız Final maçında İspanya’yı 3-0 yenerek 3. kez şampiyon olmayı başardı.

Milli takımımızda golleri, Rahmi Özcan, Ömer Güleryüz ve Fatih Şentürk kaydetti.

Böylelikle tarihte yapılan tüm Avrupa Şampiyonalarında ülkemiz “Şampiyon” olma başarısı göstermiş oldu.

 

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P