BİZİ TAKİP ET!

Litvanya Avrupa Şampiyonası Sonuçları

Litvanya Avrupa Şampiyonası sonuçları…


6-12 Mayıs 2013 tarihlerinde Litvanyada (Druskininskai)  yapılan  Bilek Güreşi Avrupa Şampiyonası’nda yarışan sporcularımız 4 altın 6 gümüş 5 bronz madalya alarak üstün başarı elde etmişlerdir. Milli Takım kafilemize teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Sporcularımızın elde ettiği başarılar aşağıda verilmiştir.

Litvanya Avrupa Şampiyonası Sonuçları

Genç erkekler 65 kg

Onur Sarıbal sol kol 1.

Bayanlar 80 kg

Serpil Duru sol kol 3. Sağ kol 1.
Zeynep Yılmaz sol kol 1. Sağ kol 2.

Erkekler 60 kg

Gökhan Seven sol kol 2. Sağ kol 3.
Mehmet Kaya ssa kol 2.

Yasin Urhun sağ kol 2.

90 kg

Ömer Aydın sağ kol 2.

+90 kg

Süreyya Ayçe sağ kol 3. Sol kol 3.

Mustafa Dinleyici sağ kol 1.

Takım derecesi

Genç erkekler Avrupa 3.sü
Büyüklerde Avrupa 2.si


Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P