BİZİ TAKİP ET!

Masa Tenisçilerimiz Slovenya’da 9 madalya kazandı!

Masa Tenisçilerimiz Slovenya’da 2 altın, 2 gümüş ve 5 bronz olmak üzere toplam 9 madalya kazandı. 

Slovenya’nın Lasko kentinde düzenlenen Para Masa Tenisi Uluslararası Turnuvası’nda milli sporcularımız 9 madalya elde etti. 

2020 Tokyo Paralimpik Oyunları için puan niteliği taşıyan turnuvada millilerimiz ferdi ve takım müsabakalarında madalya mücadelesi verdi. 

Altın madalyalarımız ferdi müsabakalarda yarışan Abdullah ve Kübra’dan geldi. Erkekler klas 4’te Abdullah Öztürk, kadınlar klas 7’de ise Kübra Korkut madalya kazandı.

Ferdi kadınlarda klas 3’te Nergiz Altıntaş, klas 9’da ise Neslihan Kavas bronz madalya elde etti. 

Erkekler takım mücadelelerinde Abdullah Öztürk, Nesim Turan ve Süleyman Vural’dan oluşan klas 4 takımımız gümüş madalyanın sahibi oldu. Kadınlar takımlarda ise Neslihan Kavas, Ümran Ertiş ve Merve Cansu Demir’den oluşan klas 10 takımımız gümüş, Nergiz Altıntaş ve Hatice Duman’dan oluşan klas 3 takımımız ise bronz madalya kazandı. 

Karışık takım maçlarında ise klas 7’de Kübra Korkut Alman partneriyle, klas 4’te ise İrem Oluk Koreli partneri ile bronz madalyaya uzandı. 

Milli takımımıza destek 

Türkiye Cumhuriyeti Lübliyana Büyükelçiliği Müsteşarı Doğan Güneş, Slovenya’da düzenlenen turnuva boyunca milli takımımızı yalnız bırakmadı ve millilerimize destek verdi. 


 

 

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P