BİZİ TAKİP ET!

Masa Tenisi Dünya Şampiyonası’nda tam 5 madalya

Masa Tenisi Dünya Şampiyonası Çin/Pekin

05-15 Eylül 2014 tarihleri arasında Pekin’de düzenlenen Masa Tenisi Dünya Şampiyonası’na millilerimiz hem ferdi müsabakalarda hem de takımlarda ülkemizi başarılı bir şekilde temsil ettiler ve toplamda 5 madalya kazanmayı başardılar.

Masa Tenisi Milli takım sporcularımızın almış oldukları sonuçlar şu şekilde ;

Ferdilerde Nesim Turan 4. klasta Altın madalya kazanırken, Hatice Duman 3. klasta Bronz madalya kazandı.Takım müsabakalarında 9-10. klasta yarışan Neslihan Kavas, Ümran Ertiş, Ebru Can ve Hilal Türkkan’dan oluşan bayan takımımız bronz madalya, 3. klasta yarışan Nergis Altıntaş, Hatice Duman’dan oluşan bayan takımımız Gümüş madalya kazanırken erkeklerde  5. klasta yarışan Abdullah Öztürk, Nesim Turan ve Ali Öztürkten oluşan erkekler takımımız  Gümüş madlaya kazanmayı başardılar.

Milli takım sporcularımızı ve teknik ekibimizi gönülden tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P