BİZİ TAKİP ET!

Masa Tenisi Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası’nı 11 madalyayla tamamladı

Masa Tenisi Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası’nı 4’er altın ve gümüş, 3 bronz olmak üzere toplam 11 madalyayla tamamladı.

İsveç’in Helsingborg kentinde düzenlenen ve 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları için puan niteliği taşıyan Para Masa Tenisi Avrupa Şampiyonası, bugün oynanan takım müsabakalarıyla sona erdi. Milli Takımımız, erkekler ve kadınlarda mücadele ettiği maçlarda 3 altın ve 1 gümüş madalya aldı. 

 

Erkekler finalinde; Ali Öztürk-Hamza Çalışkan ve Ahmet Nihat Yıldırım’dan oluşan klas 5 takımımız Fransa’yı 2-0, Abdullah Öztürk-Nesim Turan-Süleyman Vural’dan oluşan klas 4 takımımız, Polonya’yı 2-0 mağlup ederek altın madalya kazandı.


Kadınlar finalinde; Ümran Ertiş-Merve Cansu Demir ve Neslihan Kavas’dan oluşan klas 9-10 takımımız Polonya’yı 2-0’lık skorla geçerek altın madalyaya ulaştı. Hatice Duman-Nergiz Altıntaş-Sinem Çağlayan’dan oluşan klas 3 takımımız ise Hırvatistan’a 2-0 yenildi ve gümüş madalya elde etti.


Türkiye, bu sonucun ardından şampiyonayı ferdi ve takım müsabakalarında 4’er altın ve gümüş, 3 bronz olmak üzere toplam 11 madalyayla tamamladı.

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL 2024-2025 TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ

2024-2025 Sezonunda uygulanacak Türkiye Kupası Statüsü ekte yayınlanmıştır.

Statüye aynı zamanda “FORMLAR” bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 -2025 TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKA STATÜSÜ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Lig katılım Taahhütnamesinin ve Lige ilk kez yeni katılacak Takımlarımızın Federasyonumuz hesabına yatırması gereken Lige Katılım Depozito Ücretinin
01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuz hesabına yatırılması gerekmektedir

Lig katılım Taahhütnamesinin Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine e-posta olarak gönderilmesi, Taahhütnamenin aslının ise kargo / posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi ve Lige Katılım Depozito Ücretini 01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza hesabına havale etemeyen Kulüpler Ampute Futbol 2024-2025 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2024-2025 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

Doldurulması gereken formlar, federasyonumuzun Formlar bölümünde yer almaktadır;

Formlar

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P