BİZİ TAKİP ET!

Masa Tenisi Milli Takımımız Avrupa Şampiyonasında Madalyaları Topladı

Danimarka’da devam eden Avrupa Şampiyonasında Masa Tenisi milli Takımımız 1 Altın, 1 Gümüş ve 5 Broz madalya ile Ferdi müsabakalarını tamamlamışlardır.

Danimarka’da düzenlenen Masa Tenisi Avrupa Şampiyonasında Milli takım Sporcularımızdan Neslihan Kavas 9.Klasta Altın,Abdullah Öztürk 4.Klasta Gümüş, Merve CANSU Demir 10.Klasta Bronz, Ümran Ertiş 10.Klasta Bronz, Nesim Turan 4.Klasta Bronz, Nergiz Altıntaş 3.Klasta Bronz ve Kübra Korkut 7.Klasta Bronz madalya olmak üzere Ferdi müsabakalarında toplamda 7 Madalya kazanmışladır.

9.Klasta mücadele eden ve altın madalya kazanan sporcumuz Neslihan Kavas, aynı zamanda 2016 Rio Paralimpik Oyunlarına katılmaya hak kazanmıştır. 

Şampiyona yarın ( 15 Ekim ) takım müsabakaları ile devam edecek olup, erkek ve bayanlarda 4 milli takımımız madalya mücadelesini sürdürecektir.

Sporcularımızı ve Teknik ekibimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz..

Not: Müsabaka sonuçları müsabaka bitimlerinde güncellenecektir.

Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları Kapsamında Antalya’da Kampa Giriyor

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası için son hazırlıklarını yapmak üzere sezon sonu ikinci etap kampını Antalya’da  gerçekleştirecek. Titanic Deluxe Belek Hotel’de 22-29 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan kamp, takımın Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlık maçları da yapacağı bir kamp olacak.

Hazırlık maçı programı şu şekilde:

  • 22 Nisan 2024: Türkiye – İngiltere
  • 24 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan
  • 26 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan

 

Milli takımımıza başarılar diliyoruz.

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımımız Kocaeli Kampını sonlandırdı.

Avrupa Şampiyonasını hazırlıkları çerçevesinde 15-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Kocaeli ilinde hazırlıklarına devam eden Ampute Futbol Milli takımımız buradaki çalışmalarını sonlandırarak ikinci etap kamp için Antalya’ya hareket etti.

 

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P