BİZİ TAKİP ET!

Masa Tenisi Milli Takımımız, Mısır’da 10 madalya kazandı

Masa Tenisi Milli Takımımız, Mısır’da 2 altın, 6 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplam 10 madalya elde etti. 

Mısır’ın İskenderiye kentinde düzenlenen ve 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları için puan niteliği taşıyan Uluslararası Para Masa Tenisi Turnuvası’nda müsabakalar tamamlandı. 

Milli Takımımızın altın madalyaları klas 10 kategorisi bireyselde Merve Cansu Demir’den, takımlarda ise Merve Cansu Demir-Neslihan Kavas ikilisinden geldi. 

 
Kadınlar bireyselde klas 9’da Neslihan Kavas, klas 3’te Hatice Duman, klas 7’de Kübra Korkut gümüş madalya kazanırken klas 3’te Nergiz Altıntaş bronz madalyanın sahibi oldu. 
 
Erkekler bireyselde klas 4’te Nesim Turan gümüş, klas 5’te Ali Öztürk bronz madalyaya uzandı. Aynı zamanda klas 5 kategorisi takım müsabakalarında sahne alan Nesim Turan-Ali Öztürk ikilisi bu mücadeleden de gümüş madalya kazanmayı başardı. 
Kadınlar takım müsabakalarında ise Nergiz Altıntaş ve Hatice Duman’dan oluşan klas 3 takımımız gümüş madalya aldı. 

Bu sonuçların ardından Türkiye, turnuvayı 2 altın, 6 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplam 10 madalyayla tamamladı. Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P