BİZİ TAKİP ET!

MASA TENİSİ MİLLİLERİMİZDEN MADALYA YAĞMURU

08 – 13 KASIM 2017 TARİHLERİ ARASINDA İSPANYA’NIN ALİCENTE ŞEHRİNDE YAPILAN MASA TENİSİ TURNUVASINA 32 ÜLKEDEN 270 SPORCU KATILMIŞ MİLLİ TAKIMIMIZ FERDİLERDE 2 ALTIN, 2 GÜMÜŞ, 3 BRONZ TAKIMLARDA 3 ALTIN, 2 BRONZ OLMAK ÜZERE TOPLAMDA 12 MADALYA ALMIŞLARDIR.

FERDİLERDE

4. KLAS NESİM TURAN ALTIN
4. KLAS ABDULLAH ÖZTÜRK GÜMÜŞ
4. KLAS SÜLEYMAN VURAL BRONZ
5. KLAS HAMZA ÇALIŞKAN GÜMÜŞ
7. KLAS KÜBRA KORKUT ALTIN 
10. KLAS ÜMRAN ERTİŞ BRONZ
10. KLAS MERVE CANSU DEMİR BRONZ

TAKIMLARDA

4. – 5. KLAS ABDULLAH ÖZTÜRK, ALİ ÖZTÜRK, HAMZA ÇALIŞKAN ALTIN
4. – 5. KLAS NESİM TURAN, SÜLEYMAN VURAL, AHMET NİHAT YILDIRIM BRONZ
3. – 5. KLAS NERGİS ALTINTAŞ HATİCE DUMAN BRONZ
7. KLAS KÜBRA KORKUT ÇİN’Lİ PARTNER ALTIN
10. KLAS MERVE CANSU DEMİR. ÜMRAN ERTİŞ, HİLAL TÜRKKAN ALTIN

MASA TENİSİ MİLLİ TAKIMIMIZI KUTLAR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P