BİZİ TAKİP ET!

Masa Tenisi Şampiyonası sona erdi

Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası sona erdi.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Demirhan Şerefhan, 100. Yıl Spor Salonu’nda gerçekleştirilen final müsabakalarının ardından yaptığı konuşmada, masa tenisi branşının paralimpik bir branş olduğunu söyledi.

Geleceği son derece açık olan bu branşı önemsediklerini belirten Şerefhan, ”Yeni yönetim kurulumuz, ilk Türkiye şampiyonasını Konya’da yapmayı planladı. Masa tenisi branşımızda çok güzel bir organizasyonu geride bıraktık” dedi.

Şampiyonaya 57 sporcunun katıldığını ifade eden Şerefhan, ”Başarılı olan tüm sporcularımız, Genel Müdürlüğümüzün, Bakanlığımızın katkısıyla madalyaya aday. Şampiyonaya katılan sporcularımız, Avrupa ve dünya şampiyonalarına katılmak için eşit şansa sahip” diye konuştu.

Şerefhan, sportif anlamda sporculara her türlü desteği vermeye hazır olduklarını sözlerine ekledi.

Müsabakalar, ferdi (tek erkek ve tek bayan 1-5, 6-10. sınıflar) ve takım sınıf yarışmaları olarak yapıldı.

Yarışmalarda ilk 4’e giren sporculara madalya, takım yarışmalarında ilk 3 dereceyi elde eden takımlara da kupa verildi.

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P