BİZİ TAKİP ET!

Masa Tenisi Slovakya

Masa Tenisi Slovakya’da madalyaları topluyor…

 

Türkiye Bedensel Engelliler Masa Tenisi Milli Takımımız Slovakya’da düzenlenen Masa Tenisi Şampiyonasına damgasını vurdu.

14-17 Mayıs 2014 tarihleri arasında Slovakya’da düzenlenen ve 36 Ülkeden 285 Sporcunun katıldığı Şampiyonada Millilerimiz 2012 Paralimpik Oyunlarında karşılaştığı rakiplerine karşı müthiş maçlar çıkararak herzamanki gibi madalyaları toplamasını bildi.

Ferdilerde Nesim TURAN 4. Klasmanda Altın madalyanın sahibi olurken,9. klasmanda Neslihan Kavas Bronz ,10.Klansmanda Ümran ERTİŞ Bronz , 5.Klansmanda Ali ÖZTÜRK Bronz, 3.Klasmanda Nergiz Altıntaş Bronz Madalya kazandılar.

Millilerimiz yarın Takım müsabakalarına çıkacaktır.

Müsabakaların ilk gününde 5 madalya kazanan Millilerimizi ve Milli Takım Teknik Direktörlerimiz İlhami Kılınçkaya,Yusuf Kılınçkaya ve Antrenör Türkan Uluat’ı gönülden tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Duyurular

TÜRKİYE – İSRAİL AMPUTE FUTBOL MAÇI CANLI YAYIN

TÜRKİYE – İSRAİL AMPUTE FUTBOL MAÇI 🔴

Heyecan dorukta!
2 Haziran Pazar, Saat: 17:00’da tüm gözler TRT Spor ekranlarında olacak!

Milli gururumuz, Ampute Futbol Takımımız sahaya çıkıyor!

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P