BİZİ TAKİP ET!

Masa Tenisinden Madalya Şov

Milli sporcularımızdan şampiyonluk…

25 Eylül- 5 Ekim 2013 tarihleri arasında İtalya’nın Lignano şehrinde yapılan Masa Tenisi Avrupa Şampiyonasına fırtına gibi başlayan ve ferdilerde madalyaya doymayan sporcularımız aynı başarıyı takımlarda da gösterdiler.

4.Klas Abdullah Öztürk Fransız rakibini 3-0 yenmiş ve altın madalya alarak Avrupa Şampiyonu olmuştur.
9.Klas Neslihan Kavas Rus rakibini 3-2 yenmiş ve altın madalya alarak Avrupa Şampiyonu olmuştur.
10.Klas Ümran Ertiş Danimarkalı rakibini 3-1 yenmiş ve altın madalya alarak Avrupa Şampiyonu olmuştur.

Ferdilerde diğer sonuçlar şu şekilde :

5.Klas Ali Öztürk Norveçli rakibine 3-2 yenilmiş ve gümüş madalaya alarak Avrupa 2.’si olmuştur.
10.Klas Hilal Türkkan milli takım sporcumuz Ebru Can ile karşılaşmış ve gümüş madalaya alarak Avrupa 2.’si olmuştur.
10.Klas Ebru Can milli takım sporcumuz Hilal Türkkan ile karşılaşmış ve bronz madalya alarak Avrupa 3.’sü olmuştur.

Millilerimizin takım maçlarında ki başarıları da şöyledir :

4.Klas Abdullah Öztürk & Nesim Turan’dan oluşan takımımız Fransa’ya 4-2 yenilmiş ve gümüş madalya almıştır
10.Klas Neslihan Kavas & Ümran Ertiş & Hilal Türkkan & Merve Cansu Demir’den oluşan takımımız Fransa’yı 3-0, Rusya’yı ise 3-2 yenerek Avrupa Şampiyonu olmuştur.

Ferdi ve takım yarışmalarında toplamda 9 madalya (4 altın, 3 gümüş, 2 bronz) kazandık.Tüm sporcularımızı antrenörlerimizi ve teknik ekibimizi gönülden tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.TEŞEKKÜRLER…

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P