BİZİ TAKİP ET!

MEB Hayat Boyu Öğrenme modül programlarımız hayata geçiyor

Federasyonumuz ve MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü iş birliğinde, bünyemizde yer alan branşlarımızdan boccia, okçuluk, oturarak voleybol, tekerlekli sandalye tenis ve tekerlekli sandalye basketbol spor eğitim modülleri, Halk Eğitim Merkezleri bünyesinde hayata geçecek. 

Federasyonumuz, öğrenen topluma dönüşüm sürecinde beşikten mezara kadar rehberlik hizmeti sunan; bireyin bilgi, şuur ve yetkinliklerini geliştirerek insanlığın kalkınmasında sorumluluk almasını destekleyen; belgelendirilebilen, izlenebilen kaliteli eğitim sunma misyonuyla hareket eden MEB Hayat Boyu Öğrenme Kursları’na yönelik bir ilke imza attı.

Birçok meslek eğitim alanları ve yaygın eğitim programları içeriğine sahip MEB Hayat Boyu Öğrenme Kursu portalında, spor alanındaki 224 kurs programı içeriğinde boccia, okçuluk, oturarak voleybol, tekerlekli sandalye tenis ve tekerlekli sandalye basketbol branşlarımızın kursları da sporseverlerle buluşacak.

5 branşımızın eğitim modülleri; Boccia Branş Asbaşkanı Selim Özen, Okçuluk Milli Takımı Teknik Direktörü Özcan Ediz, Tekerlekli Sandalye Basketbol A Erkek Milli Takımı Başantrenörü Ahmet Akın, Tekerlekli Sandalye Tenis Milli Takımı Antrenörü Ayhan Çelik ve Oturarak Voleybol Milli Takımı Başantrenörü Yusuf Kenan Kök tarafından hazırlandı.
 
2 seviye halinde verilecek spor modül programlarına tüm halk eğitim merkezlerinden ulaşılabilecek. 

Kurs programı içeriği için lütfen tıklayınız.

Teşekkür 

Bu spor eğitim modüllerinin yayınlanmasında destekleri ve ilgilerinden dolayı Federasyonumuz adına Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü’nden Sayın Yrd. Doç. Dr. Yeliz Çelen’e teşekkür ederiz. 

Milli Takım Antrenörlerimizden başta Ahmet Akın olmak üzere Yusuf Kenan Kök ile Ayhan Çelik hocalarımıza, yoğun çabaları ve emekleri için teşekkür ederiz. 

MEB Hayat Boyu Öğrenme Portalı’na dahil olan, artık tüm halk eğitim merkezlerinde eğitimleri verilecek branşlarımızın kurslarının hayırlı olmasını temenni eder, en yakın zamanda diğer branşlarımız için de eğitim açılacağı müjdesini vermek istediğimizi tüm camiamıza önemle duyururuz. 

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL 2024-2025 TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ

2024-2025 Sezonunda uygulanacak Türkiye Kupası Statüsü ekte yayınlanmıştır.

Statüye aynı zamanda “FORMLAR” bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 -2025 TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKA STATÜSÜ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Lig katılım Taahhütnamesinin ve Lige ilk kez yeni katılacak Takımlarımızın Federasyonumuz hesabına yatırması gereken Lige Katılım Depozito Ücretinin
01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuz hesabına yatırılması gerekmektedir

Lig katılım Taahhütnamesinin Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine e-posta olarak gönderilmesi, Taahhütnamenin aslının ise kargo / posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi ve Lige Katılım Depozito Ücretini 01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza hesabına havale etemeyen Kulüpler Ampute Futbol 2024-2025 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2024-2025 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

Doldurulması gereken formlar, federasyonumuzun Formlar bölümünde yer almaktadır;

Formlar

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P