BİZİ TAKİP ET!

Meksika Büyükelçisi Milli Takıma yemek verdi

30 Kasım 07 Aralık 2014 tarihlerinde Meksika’nın Culuacan şehrinde yapılan Ampute Futbol Dünya Şampiyonası’nda Dünya üçüncüsü olup Milli Marşımızı tüm Dünyaya dinleten Milli Takım sporcularımız bugün Ülkemize dönüyorlar.

Son maçında Polonya’yı 1-0 ile geçerek Dünya üçüncüsü olan Millilerimiz Ülkemize dönmeden önce Meksika Büyükelçisi’nin vermiş olduğu yemekte bir araya geldiler.Tüm sporcuları ve teknik heyeti yemeğe alan Büyükelçi sporcuları tek tek tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.Yemekte sporcularımız Büyükelçiye teşekkürlerini iletti ve kendisine  Milli takım forması hediye ettiler.

Ampute Futbol Milli takım kafilemiz bugün 23:40 da İstanbul Atatürk Havalimanı’na inecekler. Duyurular

Türkiye-Özbekistan Maçı Canlı Yayın

24.04.2024 tarihinde saat 17:00’da oynanacak olan Türkiye – Özbekistan hazırlık karşılaşması aşağıdaki linkten canlı olarak yayınlanacaktır.

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Antalya Hazırlık Kampımızdan Kareler

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P