BİZİ TAKİP ET!

Milli basketbolcularımıza ziyaret

Milli basketbolcularımıza ziyaret

24 Ağustos-6 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları’na hazırlanan Tekerlekli Sandalye Basketbol A Milli Erkek Takımımızın çalışmaları Antalya’nın Kemer ilçesinde sürüyor. 

İki grup halinde toplam 32 sporcunun bulunduğu Milli Takımımızın kampını; Kemer Kaymakamı Yücel Gemici, Kemer Cumhuriyet Başsavcısı Sayın İsmail Teker, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan ve TBESF Eski Yönetim Kurulu Üyesi Soner Yasak Kemer ziyaret ederek, teknik heyet ve sporculara başarı dileklerinde bulundu.

Ziyarette görüşlerine yer verilen Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ve Tekerlekli Sandalye Avrupa Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Münir Gökmen ise "Bu kamp pandemi sürecinin ardından sporcularımızın ilk kampı, bizim için önemli bir başlangıç noktası. Milli Takımımız 2020 Tokyo’ya kota almış durumdalar. Tekrar topla kavuşmak için bu kampı kullanmak istiyoruz. Onlar da basketbola son derece susamış vaziyetteler." dedi.


Milli Takımımızın kampı 23 Mart’ta sona erecek.

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P