BİZİ TAKİP ET!

MİLLİ OKÇULAR TURNUVAYI 1 ALTIN 1 GÜMÜŞ İLE KAPATTI

Çekya’da düzenlenen 2018 Okçuluk Dünya Sıralaması ve Avrupa Kupası 2.ayağında bugün, iki milli sporcumuz atış yaptı.

GÜNÜN SONUÇLARI (7 TEMMUZ CUMARTESİ GÜNÜ)

SEVGİ YORULMAZ 4.TAMAMLADI

2018 Okçuluk Dünya Sıralaması ve Avrupa Kupası 2.ayakta, bugün Makaralı Yay Kadın kategorisinde bronz madalya için mücadele eden Sevgi Yorulmaz Singapurlu Alim Nur Syahidah’a mağlup olarak 4.oldu.

BAHATTİN HEKİMOĞLU BİREYSELDE GÜMÜŞ MADALYANIN SAHİBİ OLDU
2018 Okçuluk Dünya Sıralaması ve Avrupa Kupası 2.ayakta, bugün W1 Erkek kategorisinde altın madalya için atış yapan Bahattin Hekimoğlu, Çek sporcu David Drahoninsky ile karşılaştı. Milli okçumuz rakibine mağlup olarak atışları 2.sırada tamamladı.

Buna ek olarak, 6 Temmuz Cuma günü yapılan Makaralı Mix Takımı bronz madalya mücadelesinde İngiltere ile karşılaşan Sevgi Yorulmaz ve Erdoğan Aygan İngiliz rakiplerine 153-149 mağlup olarak atışları 4.sırada tamamlamıştı.

BU SONUÇLAR ARDINDAN ÇEKYA’DA DÜZENLENEN (30 HAZİRAN-8 TEMMUZ) 2018 OKÇULUK DÜNYA SIRALAMASI VE AVRUPA KUPASI 2.AYAĞI’NDA TÜRKİYE, TURNUVADAN 1 ALTIN ,1 GÜMÜŞ MADALYA İLE AYRILDI.

1- YİĞİT CANER AYDIN, BAHATTİN HEKİMOĞLU VE NACİ YENİER’İN YER ALDIĞI W1 ERKEKLER KATEGORİSİNDE ALTIN MADALYA, 
2- W1 ERKEKLER BİREYSELDE ATIŞ YAPAN BAHATTİN HEKİMOĞLU, GÜMÜŞ MADALYA kazandı.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P