BİZİ TAKİP ET!

”Milli Okçularımızdan Minik Kalplere” kampanyasındaki kitaplar sahiplerine ulaştı

”Milli Okçularımızdan Minik Kalplere” isimli kitap dağıtma kampanyası için toplanan ilk kitaplar sahiplerine ulaştı. 

Hayatta başarılı olabilmenin en önemli yolu okumak olduğunu bilen, kişisel gelişimlerini ve karar verme becerilerini güçlendirmek amacıyla kitap okuma faaliyeti başlatan Okçuluk Milli Takımımız, bu etkinlik çerçevesinde özellikle ortaokul çağındaki öğrencilere kitap dağıtma kampanyası başlattı. 
 
Okçuluk Milli Takımımız, ”Milli Okçularımızdan Minik Kalplere” adı taşıyan kitap toplama kampanyasındaki ilk kitap dağıtımını Erzurum’un Horasan ilçesine bağlı Kırklar Köyü’ndeki Kırklar Ortaokulu’na gerçekleştirdi. 

Öğrencilere çeşitli kırtasiye malzemelerinin de bağışta bulunulduğu kampanya için Okçuluk Milli Takım Antrenörü Özcan Ediz, ”Gerçekleştirdiğimiz bu kampanyada bizlere desteklerini esirgemeyen başta Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (TBESF) Başkanı Arif Ümit Uztürk, TBESF İdari Asbaşkanı İrfan Çelik olmak üzere antrenörlerimiz Hasan Basri Hancı, Ebru Esen ve milli sporcularımıza aynı zamanda bu kampanyayı düzenlememize olanak sağlayan Kırklar Ortaokulu Müdürü Cengiz Durmaz ile İngilizce Öğretmeni Betül Büşra Hancı’ya teşekkür ederim. Bu kampanyanın farkındalık yaratarak örnek olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı. 

Kitapların birkaçının okul kütüphanesinde de yer bulduğunu belirten Kırklar Ortaokulu Müdürü Cengiz Durmaz ise "Çocuklarımız için bugün çok güzel bir gün oldu. Öğrencilerimiz için böyle bir anlamlı kampanya yürüten Paralimpik Okçuluk Milli Takımı’na ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Kitaplar, hem öğrencilerimiz için hem de yeni binasına taşınan okulumuzun kütüphanesi için oldukça yararlı olacaktır.” dedi.

Kampanyada öğrencilere 100’e yakın kitap ve çeşitli kırtasiye malzemeleri hediye edildi. 
 


Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL 2024-2025 TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ

2024-2025 Sezonunda uygulanacak Türkiye Kupası Statüsü ekte yayınlanmıştır.

Statüye aynı zamanda “FORMLAR” bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 -2025 TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKA STATÜSÜ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Lig katılım Taahhütnamesinin ve Lige ilk kez yeni katılacak Takımlarımızın Federasyonumuz hesabına yatırması gereken Lige Katılım Depozito Ücretinin
01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuz hesabına yatırılması gerekmektedir

Lig katılım Taahhütnamesinin Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine e-posta olarak gönderilmesi, Taahhütnamenin aslının ise kargo / posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi ve Lige Katılım Depozito Ücretini 01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza hesabına havale etemeyen Kulüpler Ampute Futbol 2024-2025 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2024-2025 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

Doldurulması gereken formlar, federasyonumuzun Formlar bölümünde yer almaktadır;

Formlar

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P