BİZİ TAKİP ET!

Milli Sporculardan Engelsiz Ziyaret

TED Ankara Koleji Vakfı Özel Anaokulu Öğrencileri Masa Tenisi Milli Takımı ile buluştu.

TED Ankara Koleji Vakfı Özel Anaokulu Öğrencileri Masa Tenisi Milli Takımı ile buluştu.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Masa Tenisi Milli takımı sporcuları 03.03.2014 tarihinde TED Ankara Koleji Vakfı Özel Anaokulu öğrencilerini ziyaret etti. Milli sporcularımızın ve antrenörlerin yanı sıra Federasyon Başkanımız Demirhan ŞEREFHAN’ da ziyarette hazır bulundu.

Yaklaşık 200 Anaokulu öğrencisinin bulunduğu TED ankara Koleji’ne ait spor salonunda Başkan Şerefhan minik öğrencilere, Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nu ve federasyon çatısı altındaki spor branşlarını anlattı. Engellilerin istedikleri zaman neler başarabildiğini ve aslında bu sporcuların spor yapmak adına hiçbir engeli olmadığının üzerinde duran Şerefhan, kendisini merakla dinleyen miniklere, spor yapmalarının ne kadar önemli ve özel bir şey olduğunu vurgularken, bütün çocuklarımızın spor kültürü ile büyümelerini ve bunu devam ettirmeleri gerektiğini sözlerine ekledi.

Ziyarette Masa Tenisi Milli Takım sporcuları spor salonunda minik öğrencilere ufak bir gösteri düzenledi. Milli sporcular ile masa tenisi oynayan öğrenciler gösteri sonunda hem milli sporculara hem de başkan Şerefhan’ a kendilerinin hazırladığı ufak kolyeler hediye ettiler. Şerefhan, TED Ankara Koleji Vakfı Özel Anaokulu idarecileri ve öğretmenlerine bu buluşmayı organize ettikleri için, minik öğrencilere ise katıldıkları için teşekkür etti.


Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P