BİZİ TAKİP ET!

Milli sporcularımız 2018’de 250.5 madalya ile tarih yazdılar!

Milli sporcularımız, 2018 yılında mücadele ettikleri Dünya, Avrupa Şampiyonaları ile Akdeniz Oyunları ve Uluslararası Turnuvalarda 80 altın, 90,5 gümüş ve 80 bronz olmak üzere toplam 250.5 madalya kazandı.

Uluslararası organizasyonlarda başarıyla mücadele eden milli takım sporcularımızı ve teknik ekiplerimizi, sporcularımızın kulüplerini ve millilerimizin ailelerini tebrik eder, bu başarılarda emeği geçen herkese teşekkür ederiz. 


Tekerlekli Sandalye Basketbol U22 Genç Erkekler Basketbol Milli Takımımız


Atıcılık Milli Takımımız 


 Ampute Futbol Milli Takımımız 


Atletizm Milli Takımımız 


Badminton Milli Takımımız 


Bilek Güreşi Milli Takımımız 


Boccia Milli Takımımız 


Tekerlekli Sandalye Dans Milli Takımımız 


Curling Milli Takımımız 


Eskrim Milli Takımımız 


Halter Milli Takımımız 


Tekerlekli Sandalye Basketbol A Kadınlar Milli Takımımız 


Masa Tenisi Milli Takımımız 


Okçuluk Milli Takımımız 


Yüzme Milli Takımımız 


Yelken Milli Takımımız 


Tekerlekli Sandalye Tenis Milli Sporcularımız


Oturarak Voleybol Milli Takımımız


Kayak Milli Takımımız


Tekerlekli Sandalye Basketbol A Erkekler Milli Takımımız 


Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P