BİZİ TAKİP ET!

Duyurular

Milli Takım Antrenörümüz İsmail Temiz’in Kura Çekimi Değerlendirmesi

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı, 2024 Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası için hazır!

Fransa’nın Haute Savoie kentinde düzenlenecek olan 2024 Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası’nda mücadele etme heyecanı dorukta! Milli Takımımızın başarılı antrenörü İsmail Temiz, kura çekimi sonuçlarını değerlendirerek şu açıklamalarda bulundu:

“Ampute Futbol A Milli Takımımızın seri başı olarak katıldığı Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası kura çekimi gerçekleşti. Fransa’nın Evian kentinde düzenlenecek bu heyecan verici şampiyonada Türkiye, İrlanda, Azerbaycan ve İsrail ile C grubunda yarışacak. 1 – 8 Haziran 2024 tarihleri arasında Fransa’nın Haute Savoie şehrinde gerçekleşecek olan bu büyük organizasyonda Ampute Futbol Milli Takımımız, şampiyon olup kupa ile dönerek milletimize tekrar bu sevinci yaşatmak için mücadele edecek.”

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı, yürekten destek bekliyor ve tüm sporseverleri ve gurbetçilerimizi bu muhteşem şampiyonaya davet ediyor. Takımımızı yalnız bırakmayın, birlikte başarının tadını çıkaralım!

Detaylar:

  • Tarih: 1 – 8 Haziran 2024
  • Yer: Fransa, Houte Savouge
  • Takımlar: Türkiye, İrlanda, Azerbaycan, İsrail

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P