BİZİ TAKİP ET!

Milli Takım hazırlık kampı 

Federasyonumuzun 2014 yılı faaliyet Programında yer alan Ampute Futbol Dünya Şampiyonası Milli Takım hazırlık kampı 31 Ağustos -12 Eylül 2014 tarihleri arasında yapılacaktır.

Federasyonumuzun 2014 yılı faaliyet Programında yer alan Ampute Futbol Dünya Şampiyonası Milli Takım hazırlık kampı 31 Ağustos -12 Eylül 2014 tarihleri arasında yapılacaktır.

Ankara Kızılcahamam Patalya Otelde yapılacaktır.

Kamp listesi aşağıda sunulmuştur.

Tüm Kafile 31 Ağustos 2014  saat : 13:00 ‘da Otelde toplanacaktır.
 

AMPUTE FUTBOL MİLLİ TAKIM KAMPI 31 AĞUSTOS -12 EYLÜL 2014

 ANKARA / KIZILCAHAMAM

NO

       ADI SOYADI

           GÖREVİ

İLİ /KULÜBÜ

1

TUFAN ÖKTÜREN

KAMP MÜDÜRÜ

ANKARA

2

H.İBRAHİM KÖPRÜLÜ

TEKNİK DİREKTÖR

ANKARA

3

İLHAN ELMALI

KALECİ ANTRENÖRÜ

SAMSUN

4

ALİ ÖĞÜT

ANTRENÖR

MANİSA

5

HARUN KIZILCI

FİZYOTERAPİST/MASÖR

MALATYA

6

KORTAN AKTÜRK

KONDİSYONER/ANTRENÖR

ANKARA

7

HALİL ŞİMŞEK

MALZEMECİ

ANKARA

8

FATİH KARAKUŞ

SPORCU

ŞAHİNBEY BEL. SP. KLB.

9

FURKAN ASLAN

SPORCU

SAMSUN E.GÜCÜ SP. KLB.

10

BARIŞ TELLİ

SPORCU

ŞAHİNBEY BEL. SP. KLB.

11

OSMAN ÇAKMAK

SPORCU

TSK REH. ENG. SPOR KLB.

12

ALİ BUDAK

SPORCU

AYBESK

13

SERKAN BEDEL

SPORCU

İST. YEDİTEPE ENG. SP. KLB.

14

FEYYAZ GÖZÜAÇIK

SPORCU

KAYSERİ BED. ENG.SP.KLB.

15

MUHAMMED YEĞEN

SPORCU

TSK REH. ENG. SPOR KLB.

16

SERKAN DERELİ

SPORCU

İST. ÖZÜRLÜLER SP. KLB.

17

ÖMER GÜLERYÜZ

SPORCU

İST. YEDİTEPE ENG. SP. KLB.

18

OĞUZ GÖKÇE

SPORCU

AYBESK

19

ALİCAN KURUYAMAÇ

SPORCU

AYBESK

20

RAHMİ ÖZCAN

SPORCU

AYBESK

21

MEHMET YUNSUR

SPORCU

TSK REH. ENG. SPOR KLB.

22

FATİH ŞENTÜRK

SPORCU

TSK REH. ENG. SPOR KLB.


 

  

TBESF HABER

“Para Dans Kosice 2023 turnuvasından 3 Altın 2 Gümüş Madalya ile Dönüyorlar”

Federasyonumuzun 2023 yılı faaliyet programında öne çıkan bir etkinlik gerçekleşti. Para Dans Kosice 2023 Para Dance Sport World Cup Turnuvası, 15-17 Eylül 2023 tarihleri arasında Slovakia’nın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Sporcular, bu prestijli turnuvada üstün bir başarı elde ettiler. Toplamda 3 altın ve 2 gümüş madalya kazanan milli sporcular, Türk bayrağını gururla temsil ettiler.

Slovakya’nın ev sahipliğindeki turnuva, dünya çapında yetenekli dansçıları bir araya getirerek büyük bir rekabetin yaşandığı bir platform oldu. Sporcular, sadece ülkemizi değil, aynı zamanda yeteneklerini tüm dünyaya gösterme fırsatı buldular.

Federasyonumuz, sporcularımızın elde ettiği bu başarıdan dolayı gurur duyuyor ve onları tebrik ediyor. Bu önemli etkinliğin, gelecekteki uluslararası müsabakalarda da başarıların habercisi olduğuna inanıyoruz. Sporcularımıza başarılarının devamını dileriz.

PARADANS KOSIČE DÜNYA KUPASİ 2023

OKUMAYA DEVAM ET

Ampute Futbol

Ampute Futbol 2023-2024 Sezonu Süper Lig Fikstür Çekimi

“Ampute futbol 2023-2024 sezonu Süper Lig fikstür çekimi 14 Eylül 2023 tarihinde saat 16:30’da YouTube üzerinden canlı yayınlanacaktır. Canlı yayın bağlantısı aşağıdaki gibidir:”

https://www.youtube.com/@bedenselengelliler

 

OKUMAYA DEVAM ET

TBESF HABER

“Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, TBESF Başkanı Alpaslan Erkoç’u Kabul Etti”

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç’u makamında kabul etti. Görüşme Bakanlık makamında gerçekleşti. Federasyon başkanı Erkoç, Gençlik ve Spor Bakanına yeni dönem faaliyetleri ve çalışma takvimi hakkında bilgiler verdi. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Federasyon Başkanı Erkoç’u ve göreve gelen yeni yönetimini tebrik etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak,’ Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu çalışmalarını yakından takip edeceğini ve önümüzdeki dönemde Federasyonun tüm bileşenleriyle ve Milli Takımlarla ses getiren başarılara imza atmasını beklediğini’ ifade etti. Bakan Bak, ‘Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın örnek bir sporsever olduğunu ve özellikle de sporda engellilerin varlığı konusundaki hassasiyetlerini’ dile getirdi. Bu doğrultuda Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak Milli takımın çalışmalarını yakından birebir takip ederek uluslararası alanda Paralimpik olimpiyatlarda yeni başarılar kazanmak için gereken desteği vereceklerini söyledi.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonun kısa, orta ve uzun vadede stratejik planları ve çalışmaları hakkında Bakan Bak’ a detaylı bir sunum gerçekleştiren Başkan Erkoç, “Sayın Bakanımız bizi çok samimi ve sıcak bir ortamda karşıladı. Kendisine mütevazı kişiliğinden ve engellilerin spordaki varlığına olan duyarlılığından dolayı adeta hayran kaldık. Sayın Bakanımızın Türk Sporu ve özellikle Milli Takımlarımız adına her türlü desteği fazlasıyla verecek bir sporsever olması biz spor camiası için büyük bir öneme sahiptir. Bu, bizler için önemli bir motivasyon kaynağı oluşturacaktır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ ın ilgi ve özverisi ile engelli sporunu en güzel yerlere getireceğimize inanıyoruz. Sayın Bakanımıza Federasyonumuza göstermiş olduğu ilgisi ve biz engelli vatandaşlarımıza karşı duyarlılığı ve sevgisinden dolayı müteşekkirim” dedi.

Görüşme sonunda Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç Bakanlık makamında hatıra fotoğrafı çektirdi.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P