BİZİ TAKİP ET!

MİLLİ TAKIMLARIMIZLA ULUSLARARASI ARENADAYIZ!

Milli Takımlarımızla Uluslararası Arenadayız!

1- Yüzme Milli Takımımız, 13-19 Ağustos günleri arasında İrlanda’nın başkenti Dublin’de düzenlenecek olan ”2018 Avrupa Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nda” ülkemizi temsil edecek.

2- Okçuluk Milli Takımımız, 11-19 Ağustos günleri arasında Çekya’nın Pilsen şehrinde organize edilecek ”2018 Para Okçuluk Avrupa Şampiyonası’nda” ülkemizi temsil edecek. 

 
 
3- Atletizm Milli Takımımız, 20-26 Ağustos günleri arasında Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenecek olan ”2018 Para Atletizm Avrupa Şampiyonası’nda” ülkemizi temsil edecek. 

4- Tekerlekli Sandalye Basketbol A Erkekler Milli Takımımız, 16-26 Ağustos günleri arasında Almanya’nın Hamburg şehrinde yapılacak ”2018 Tekerlekli Sandalye Basketbol Dünya Şampiyonası’nda” mücadele edecek.


 
 
5- Tekerlekli Sandalye Basketbol A Kadınlar Milli Takımımız, 10-17 Eylül günleri arasında İtalya’nın Udine şehrinde yapılacak ”2018 Tekerlekli Sandalye Basketbol Kadınlar Division B Avrupa Şampiyonası’nda” mücadele edecek.

 
6- Tekerlekli Sandalye Basketbol U22 Genç Erkekler Milli Takımımız, 10-17 Eylül tarihlerinde İtalya’nın Udine şehrinde yapılacak ”2018 Tekerlekli Sandalye Basketbol U22 Avrupa Şampiyonası’nda” mücadele edecek.

 
7- Tekerlekli Sandalye Basketbol U24 Kadınlar Milli Takımımız, 31 Ekim-5 Kasım günleri arasında Fransa’nın Bordeaux şehrinde yapılacak ”2018 Tekerlekli Sandalye Basketbol Avrupa Şampiyonası’nda” mücadele edecek.

 

8- Milli Eskrimcilerimiz, 17-23 Eylül günleri arasında İtalya’nın Terni şehrinde organize edilecek ”2018 Tekerlekli Sandalye Eskrim Avrupa Şampiyonası’nda” mücadele edecek. 

 

9- Ampute Futbol Milli Takımımız, 24 Ekim-5 Kasım günleri arasında Meksika’nın Guadalajara şehrinde düzenlenecek olan ”2018 Ampute Futbol Dünya Kupası’nda” mücadele edecek. 

 

10- Masa Tenisi Milli Takımımız, 15-21 Ekim günleri arasında Slovenya’nın Lasko şehrinde düzenlenecek olan ”2018 Tekerlekli Sandalye Masa Tenisi Dünya Şampiyonası’nda” ülkemizi temsil edecek. 11- Bilek Güreşi Milli Takımımız, 12-21 Ekim günleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan ” 2018 Bedensel Engelliler Bilek Güreşi Dünya Şampiyonası’nda” mücadele edecek. 
 
 
12- Badminton Milli Takımımız, 30 Ekim-4 Kasım günleri arasında Fransa’nın Rodez şehrinde organize edilecek ”2018 Para Badminton Avrupa Şampiyonası’nda” ülkemizi temsil edecek. 


 

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P