BİZİ TAKİP ET!

Milli tenisçilerimiz Hırvatistan’dan kupayla dönüyor

Milli tenisçilerimiz Hırvatistan’dan kupayla dönüyor. 

Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’de düzenlenen ve 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları için puan niteliği taşıyan Tekerlekli Sandalye Tenis Sirius Açık ve Zagreb Açık’ta milli tenisçilerimiz birincilik ve ikincilik kupası elde etti. 

Tekerlekli Sandalye Tenis Sirius Açık’ta mücadele eden Uğur Altınel, Quad kategorisi bireyselde Romanya’dan Alexandru Cracıun’u 2-0, Bulgaristan’dan Hristo Bosakov’u 2-0, İrlanda’dan Becky’i Coleman’ı 2-0 ve bir diğer milli sporcumuz Fatih Karataş’ı 2-1 mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı.

Uğur Altınel ve Fatih Karataş ikilisi ise Quad kategorisi çiftler final maçında Coleman-Craciun çiftine 2-1 mağlup olarak ikinci oldu. 

Öte yandan Tekerlekli Sandalye Tenis Zagreb Açık’ta sahne alan Ebru Bulgurcu ise İsveçli partneri Rebecka Bellander ile Shakirova-Trujillo ikilisine 2-0 yenilerek ikincilik kupasına uzandı.  


Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P