BİZİ TAKİP ET!

Milli Tenisçimiz Ebru Bulgurcu’dan 2 Gümüş!

Uluslararası Tenis Federasyonu (ITF) tarafından 8-11 Kasım günleri arasında Fransa’nın Balma kentinde düzenlenen BNP Paribas Tekerlekli Sandalye Tenis Uluslararası Turnuvası’nda Milli tenisçimiz Ebru Bulgurcu’dan iki gümüş madalya geldi.


Kadınlar tekler ve çiftlerde gümüş

İlk olarak kadınlar tekler kategorisinde rakiplerini eleyen Ebru Bulgurcu, finale kalma başarısını gösterdi. Finalde Fransız rakibi Charlotte Fairbank ile karşılaşan Ebru, 6-2 ve 6-0’lık setlerle rakibine 2-0 mağlup oldu ve gümüş madalya kazandı.

Milli tenisçimiz, kadınlar çiftler finalinde ise partneri Annabelle Ribeaud (İsviçre) ile Charlotte Fairbank-Cornelia Oosthuizen (Büyük Britanya) ikilisine karşı mücadele etti. Maçtan 2-0 mağlup ayrılan Ebru-Annabelle çifti ikincilik elde ederek gümüş madalyanın sahibi oldu.

Turnuvada mücadele eden Milli tenisçilerimizden Fatih Karataş, erkekler tekler kategorisinde çeyrek final ve çiftlerde yarı final, Uğur Altınel ise erkekler teklerde yarı final oynama başarısını gösterdi. 


 

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P