BİZİ TAKİP ET!

Milliler Adana’da

Dünya Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonasına katılacak Milliler Adana’da kampa girdi…

Dünya Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonasına katılacak Milliler Adana’da kampa girdi


Adana’da 5-15 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Dünya  Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası öncesinde Türk Mili takımı kente gelerek kampa girdi.Kuraları geçtiğimiz ay çekilen şampiyonaya Türkiye, İsveç, İtalya, Japonya, Venezüella, Güney Afrika, Kanada, İran, Japonya, Avusturalya, İngiltere ve Meksika katılacak.

3 ADANALI VAR

Öte yandan, Çukurova Üniversitesi Spor Salonu’nda hazırlıklarını sürdüren Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımı kadrosunda 3 Adanalı sporcu yer aldı.Adana Martı Engelliler Kulübü’nden Kemal Kaan Şafak, Ömer Işık ve Adana Engelliler Kulübü’nden M. Cem Cerit, hedeflerinin milli forma altında hem Adana’yı, hem de ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek olduğunu söyledi.

Duyurular

Türkiye-Özbekistan Maçı Canlı Yayın

24.04.2024 tarihinde saat 17:00’da oynanacak olan Türkiye – Özbekistan hazırlık karşılaşması aşağıdaki linkten canlı olarak yayınlanacaktır.

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Antalya Hazırlık Kampımızdan Kareler

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P