BİZİ TAKİP ET!

MİLLİLER KONTROLDEN GEÇTİ

Türkiye genç milli takım oyuncu ve antrenörleri, sağlık sponsoru olan Algomed Hastanesi’nde kontrolden geçti.

     Milliler kontrolden geçti…

     ADANA’da 5-15 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan U23 Tekerlekli Sandalye Basketbol Dünya Şampiyonası’na katılacak Türkiye genç milli takım oyuncu ve antrenörleri, sağlık sponsoru olan Algomed Hastanesi’nde kontrolden geçti. Dünya Şampiyonası Genel Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. İsmail Güneş ise Algomed’in Adana’da yapılacak Dünya Şampiyonası’na sponsor olmasından ötürü mutluluk duyduklarım, bunun uzun ve istikrarlı bir işbirliğinin başlangıcı olmasını dilediklerini ifade ederek gösterdikleri konukseverlik ve ilgiden ötürü tüm çalışanlara teşekkür etti.

Duyurular

Türkiye-Özbekistan Maçı Canlı Yayın

24.04.2024 tarihinde saat 17:00’da oynanacak olan Türkiye – Özbekistan hazırlık karşılaşması aşağıdaki linkten canlı olarak yayınlanacaktır.

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Antalya Hazırlık Kampımızdan Kareler

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P