BİZİ TAKİP ET!

Milliler madalya ile döndü

Masa Tenisi Milli Takımı 6 madalya ile yurda döndü…

22-27.Mart.2011 tarihleri arasında İtalya’da düzenlenen Uluslararası Masa Tenisi Turnuvası’ndan Milli Sporcularımız toplamda 6 madalya ile dönmüşlerdir. 2 Altın Madalya, 3 Gümüş Madalya, 1 Bronz Madalya kazanan sporcularımız 34 ülkeden 310 sporcunun katıldığı Uluslararası Turnuvada başarılarını bir kez daha kanıtlamışlardır.

Bireyselde kendi klaslarında Neslihan Kavas Altın Madalya,Kübra Öcsoy Bronz Madalya, Ümran Ertiş Gümüş Madalya kazanmıştır.

Takımlarda Kübra Öcsoy ve Neslihan Kavas’tan oluşan kız takımı Altın Madalya kazanırken, Ümran Ertiş,Ebru Can ve Hilal Türkkan’dan oluşan kız takımı Gümüş Madalya kazanmıştır.

Abdullah Öztürk,Nesim Turan ve Süleyman Vural’dan oluşan Tekerlekli Sandalye Erkek Takımı Güney Kore gibi güçlü bir takımı yenerek final oynamış ve Gümüş madalya kazanmıştır.

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL 2024-2025 TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ

2024-2025 Sezonunda uygulanacak Türkiye Kupası Statüsü ekte yayınlanmıştır.

Statüye aynı zamanda “FORMLAR” bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 -2025 TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKA STATÜSÜ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Lig katılım Taahhütnamesinin ve Lige ilk kez yeni katılacak Takımlarımızın Federasyonumuz hesabına yatırması gereken Lige Katılım Depozito Ücretinin
01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuz hesabına yatırılması gerekmektedir

Lig katılım Taahhütnamesinin Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine e-posta olarak gönderilmesi, Taahhütnamenin aslının ise kargo / posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi ve Lige Katılım Depozito Ücretini 01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza hesabına havale etemeyen Kulüpler Ampute Futbol 2024-2025 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2024-2025 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

Doldurulması gereken formlar, federasyonumuzun Formlar bölümünde yer almaktadır;

Formlar

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P