BİZİ TAKİP ET!

Milliler madalya ile döndü

Masa Tenisi Milli Takımı 6 madalya ile yurda döndü…

22-27.Mart.2011 tarihleri arasında İtalya’da düzenlenen Uluslararası Masa Tenisi Turnuvası’ndan Milli Sporcularımız toplamda 6 madalya ile dönmüşlerdir. 2 Altın Madalya, 3 Gümüş Madalya, 1 Bronz Madalya kazanan sporcularımız 34 ülkeden 310 sporcunun katıldığı Uluslararası Turnuvada başarılarını bir kez daha kanıtlamışlardır.

Bireyselde kendi klaslarında Neslihan Kavas Altın Madalya,Kübra Öcsoy Bronz Madalya, Ümran Ertiş Gümüş Madalya kazanmıştır.

Takımlarda Kübra Öcsoy ve Neslihan Kavas’tan oluşan kız takımı Altın Madalya kazanırken, Ümran Ertiş,Ebru Can ve Hilal Türkkan’dan oluşan kız takımı Gümüş Madalya kazanmıştır.

Abdullah Öztürk,Nesim Turan ve Süleyman Vural’dan oluşan Tekerlekli Sandalye Erkek Takımı Güney Kore gibi güçlü bir takımı yenerek final oynamış ve Gümüş madalya kazanmıştır.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P