BİZİ TAKİP ET!

MİLLİLERİMİZ MADALYA İÇİN ATIŞ YAPACAK

Dünya Okçuluk Federasyonu (WAF) tarafından Çekya’nın Pilsen şehrinde düzenlenmekte olan 2018 Para Okçuluk Avrupa Şampiyonası’nda Milli sporcularımız eleme atışlarının ardından madalya için mücadele edecek.

MİLLİLERİMİZ MADALYA İÇİN ATIŞ YAPACAK

17 Ağustos Cuma
İlk olarak Erdoğan Aygan, Taner Eren ve Bülent Korkmaz’dan oluşan Makaralı Yay Erkek Takımımız, altın madalya için TSİ 10.52’de İtalya takımı ile karşılaşacak.

TSİ 15.44’te ise Oğuzhan Polat ve Yağmur Şengül’den oluşan Klasik Yay Karışık Takımımız, bronz madalya için Büyük Britanya takımı ile mücadele edecek.

18 Ağustos Cumartesi

W1 Erkekler bireyselde Milli okçumuz Naci Yenier, bronz madalya için Finlandiyalı rakibi J.Pierre Antonios ile karşılaşacak. (TSİ 12.26) Yine aynı kategoride Milli okçumuz Bahattin Hekimoğlu ise altın madalya atışında Çekyalı rakibi David Drahoninsky ile karşılaşacak. (TSİ 12.42)

Klasik Yay Kadınlar kategorisinde ise Milli sporcularımızdan ilk olarak Yağmur Şengül sahne alacak. Şengül, bronz madalya için İtalyan rakibi Elisabetta Mijno ile karşılaşacak. (15.14)
TSİ 15.30’da ise Milli okçumuz Merve Nur Eroğlu, aynı kategoride altın madalya için Polonyalı rakibi Milena Olszewska ile karşı karşıya gelecek.

Avrupa Şampiyonası 19 Ağustos Pazar günü sona erecek.

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P