BİZİ TAKİP ET!

MİLLİLERİMİZ MADALYA İÇİN ATIŞ YAPACAK

Dünya Okçuluk Federasyonu (WAF) tarafından Çekya’nın Pilsen şehrinde düzenlenmekte olan 2018 Para Okçuluk Avrupa Şampiyonası’nda Milli sporcularımız eleme atışlarının ardından madalya için mücadele edecek.

MİLLİLERİMİZ MADALYA İÇİN ATIŞ YAPACAK

17 Ağustos Cuma
İlk olarak Erdoğan Aygan, Taner Eren ve Bülent Korkmaz’dan oluşan Makaralı Yay Erkek Takımımız, altın madalya için TSİ 10.52’de İtalya takımı ile karşılaşacak.

TSİ 15.44’te ise Oğuzhan Polat ve Yağmur Şengül’den oluşan Klasik Yay Karışık Takımımız, bronz madalya için Büyük Britanya takımı ile mücadele edecek.

18 Ağustos Cumartesi

W1 Erkekler bireyselde Milli okçumuz Naci Yenier, bronz madalya için Finlandiyalı rakibi J.Pierre Antonios ile karşılaşacak. (TSİ 12.26) Yine aynı kategoride Milli okçumuz Bahattin Hekimoğlu ise altın madalya atışında Çekyalı rakibi David Drahoninsky ile karşılaşacak. (TSİ 12.42)

Klasik Yay Kadınlar kategorisinde ise Milli sporcularımızdan ilk olarak Yağmur Şengül sahne alacak. Şengül, bronz madalya için İtalyan rakibi Elisabetta Mijno ile karşılaşacak. (15.14)
TSİ 15.30’da ise Milli okçumuz Merve Nur Eroğlu, aynı kategoride altın madalya için Polonyalı rakibi Milena Olszewska ile karşı karşıya gelecek.

Avrupa Şampiyonası 19 Ağustos Pazar günü sona erecek.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P