BİZİ TAKİP ET!

Millilerimiz Para Atıcılık Avrupa Şampiyonası’nda Madalya Peşinde

Uluslararası Paralimpik Komitesi (IPC) tarafından 4-6 Aralık tarihlerinde Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da yapılacak Para Atıcılık Avrupa Şampiyonası’nda (10 m) ülkemizi temsil edecek milli takım kafilemizde 12 sporcumuz mücadele edecek. 

Millilerimiz şampiyonadaki ilk atışlarını yarın (4 Aralık Salı) R1 kategorisinde Savaş Üstün ve Mustafa Tuncel, R4 kategorisinde ise Hakan Çevik ile yapacak.
Milli atıcılarımızın organizasyonda mücadele edecekleri kategoriler ise şöyle: 
 

SH1 Kategorisi: 
1- Çağla Atakal (R2 ve R3) 
2- Pervin Aylı Yağız (R2)
3- Yunus Bahçeci (P1)
4- Suzan Çevik (R2 ve R3)
5- Cevat Karagöl (P1)
6- Mersin Kocatürk (P2)
7- Aysel Özgan (P2)
8- Ayşegül Pehlivanlar (P2)
9- Mustafa Tuncel (R1 ve R3)
10- Savaş Üstün ( R1 ve R3) 
11- Korhan Yamaç (P1) 

SH2 Kategorisi: 
1- Hakan Çevik (R4 ve R5)

Para Atıcılık Avrupa Şampiyonası (10 m)
Milli Takım Kafile Listesi 

İdari Kadro:
Teknik Direktör: Kadri Akgün
Antrenörler: Mustafa Atalay, Mübeccel Çalhan, Şekip Taner Bakal
Fizyoterapist: Merve Şuay Üçgül

Sporcu Kadrosu: Korhan Yamaç, Cevat Karagöl, Yunus Bahçeci, Ayşegül Pehlivanlar, Aysel Özgan, Mersin Kocatürk, Savaş Üstün, Hakan Çevik, Mustafa Tuncel, Çağla Atakal, Suzan Çevik, Pervin Ayli YağızDuyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P