BİZİ TAKİP ET!

Nurettin Bilmez, Ayça Aracı Uyan ve Murat Özden’e Uluslararası Görev

Tekerlekli Sandalye Basketbol IWBF kokartlı hakemlerimizden Nurettin Bilmez ile İstanbul Aydın Üniversitesi Fizyoterapi-Rehabilitasyon Bölümü Öğretim Görevlisi ve Fizyoterapist Ayça Aracı Uyan uluslararası alanda görevlendirildi. 

Nurettin Bilmez, 5-15 Mart tarihleri arasında Afganistan’ın başkenti Kabil’de gerçekleştirilecek hakem seminerinde eğitim vermek amacıyla yer alacakken Ayça Aracı Uyan, 7-10 Mart tarihleri arasında Polonya’da düzenlenecek Euroleague 3 Ön Eleme Karşılaşmaları’nda sınıflandırmacı olarak görev yapacak. 

Aynı zamanda Tekerlekli Sandalye Basketbol hakemlerimizden Murat Özden, Eurozone hakemi olabilmek için 8-9 Mart günlerinde Bosna Hersek’te yapılacak hakem kursuna katılacak.


Duyurular

Türkiye-Özbekistan Maçı Canlı Yayın

24.04.2024 tarihinde saat 17:00’da oynanacak olan Türkiye – Özbekistan hazırlık karşılaşması aşağıdaki linkten canlı olarak yayınlanacaktır.

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Antalya Hazırlık Kampımızdan Kareler

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P