BİZİ TAKİP ET!

OKÇULARIMIZ AVRUPA’DA COŞTU

MADALYALAR ÜST ÜSTE GELDİ,

OKÇULUK  AVRUPA  ŞAMPİYONASINDA;

TAKIMLARDA;

MAKARALI  YAY  ERKEK  TAKIMIMIZ;  8 ÜLKE İÇİNDE   FİNALDE   İTALYA’YI  YENEREK  AVRUPA  ŞAMPİYONU  OLDU,
TAKIMIMIZI ;  DOĞAN  HANCI, ERDOĞAN  AYGAN VE BÜLENT  KORKMAZ  TEMSİL ETTİ.

OLİMPİK  YAY BAYAN TAKIMIMIZ; 12  ÜLKE İÇİNDE  FİNALDE  İTALYA’YA YENİLEREK AVRUPA  İKİNİCİSİ OLDU,
TAKIMIZI ;   ZEHRA ÖZBEY TORUN,  HATİCE BAYAR  VE MERVE  NUR  EROĞLU TEMSİL ETTİ

FERDİLERDE;

MAKARALI YAY BAYANLARDA  22  SPORCU İÇERİSİNDE  HANDAN BİROĞLU  AVRUPA  İKİNCİSİ OLDU.

MAKARALI  YAY  ERKEKLERDE  18 SPORCU İÇERİSİNDE  W1 SINIFINDA ÖMER AŞIK AVRUPA İKİNCİSİ OLDU..

OLİMPİK YAY BAYANLARDA MERVE  NUR EROĞLU  23 SPORCU İÇERİSİNDE  AVRUPA İKİNCİSİ OLDU.

OKÇULUK EKİBİMİZİ  VE  SPORCULARIMIZI  CANI GÖNÜLDEN KUTLUYOR,  BİZLERE BU  GURURU  YAŞATTIKLARI İÇİN  TEŞEKKÜR  EDİYORUZ.

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P