BİZİ TAKİP ET!

OKÇULUK DÜNYA SIRALAMASI VE AVRUPA KUPASI ÇEKYA’DA BAŞLIYOR

Okçuluk Dünya Sıralaması ve Avrupa Kupası 2. ayağı 30 Haziran-8 Temmuz tarihlerinde Çekya’nın Nove Mesto nad Metuji şehrinde yapılacak. Avrupa Kupası’na, ülkemizi temsilen 11 sporcu katılacak. Milli takım kafilemiz, 30 Haziran Cumartesi günü Çekya’ya hareket edecek.
Turnuvaya katılacak milli sporcularımız aşağıdaki gibidir:


1- YAĞMUR ŞENGÜL ( W2 KLASİK YAY KADIN )
2- ZEHRA ÖZBEY TORUN ( W2 KLASİK YAY KADIN )
3- OĞUZHAN POLAT ( W2 KLASİK YAY ERKEK )
4- ABDULLAH YORULMAZ ( W2 KLASİK YAY ERKEK )
5- YAVUZ PAPAĞAN ( W2 KLASİK YAY ERKEK )
6- YİĞİT CANER AYDIN ( W1 ERKEK )
7- NACİ YENİER ( W1 ERKEK )
8- BAHATTİN HEKİMOĞLU ( W1 ERKEK )
9- TANER EREN ( MAKARALI YAY ERKEK )
10- ERDOĞAN AYGAN ( MAKARALI YAY ERKEK )
11- SEVGİ YORULMAZ ( MAKARALI YAY KADIN )

Tüm sporcularımıza başarılar dileriz.
Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P