BİZİ TAKİP ET!

Okçuluk hazırlık kampı

Dünya Şampiyonası Hazırlık Kampı Antalya’da düzenleniyor.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Okçuluk Milli Takım Dünya Şampiyonası hazırlık kampı 13-27.Mart.2011 tarihleri arasında Antalya’da yapılacaktır. 3. sü yapılan Dünya Şampiyonası hazırlık kampının Teknik Direktörlüğünü Nejat Üstün antrenörlüğünü İbrahim Yavuz yapacaktır. Zafer Korkmaz,Oğuzhan Polat,Mustafa Ak,Hatice Bayar,Hanife Öztürk,Doğan Hancı,Gizem Girişmen,Abdullah Şener,Erdoğan Aygan,Gülbin Su,Aliye Çaycı,Semray Taşözer,Mustafa Demir,Özlem Hacer Kalay,Özgür Özen,Ahmet Yılmazlar olmak üzere toplamda 16 sporcunun katılacağı kamp için yoğun bir program hazırlanmıştır.

Duyurular

Türkiye-Özbekistan Maçı Canlı Yayın

24.04.2024 tarihinde saat 17:00’da oynanacak olan Türkiye – Özbekistan hazırlık karşılaşması aşağıdaki linkten canlı olarak yayınlanacaktır.

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Antalya Hazırlık Kampımızdan Kareler

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P