BİZİ TAKİP ET!

Okullara arası Türkiye Yüzme Şampiyonası

21-25 mayıs 2015 tarihleri arasında AKSARAY ilinde düzenlenecek olan Bedensel Engelliler Okullar arası Türkiye Yüzme Şampiyonasında görev yapacaklar aşağıda listelenmiştir.

21-25 mayıs 2015 tarihleri arasında AKSARAY ilinde düzenlenecek olan  Bedensel Engelliler Okullar arası  Türkiye Yüzme Şampiyonasında görev yapacaklar aşağıda listelenmiştir.

 

SIRA NO

ADI SOYADI

İLİ

ÜNVANI

1

Ayris IŞIK

İSTANBUL

Federasyon Temsilcisi

2

ADİL AKSU

ANKARA

Fizyoterapist

3

CİHABİR ÇULHAOĞLU

İZMİR

Hakem

4

MURAT SARAÇ

SAMSUN

Hakem

5

ŞÜKRAN BEYDÜZ

KAHRAMANMARAŞ

Hakem

6

MEHMET ÇOBAN

ESKİŞEHİR

Hakem

7

AYHAN TURANLIGİL

ESKİŞEHİR

Hakem

8

FATMA AKIN

ESKİŞEHİR

Hakem

9

BELKIS KOÇ

ANKARA

Hakem

10

EDA AKAR

ANKARA

Hakem

11

FİLİZ ALPER

ANKARA

Hakem

12

KAMİL TOMBULOĞLU

ANKARA

Hakem

13

KEMAL KARADENİZ

ANKARA

Hakem

14

SEYYİDE TAHMAZ

ANKARA

Hakem

15

SELÇUK AKAD

ANTALYA

Hakem

16

CEMİL YILDIRIM

ANTALYA

Hakem

17

EMİNE KİRAZ

ANTALYA

Hakem

18

CİHAT ÇOLAK

KIRIKKALE

Hakem

19

EDA MURAT

KIRIKKALE

Hakem

20

MURAT AĞIRMAN

KIRIKKALE

Hakem

21

İLYAS ÇELİK

KIRIKKALE

Hakem

 

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P