BİZİ TAKİP ET!

Ömer Cantay ve Birol Kamar Finalde

1500 metre elemelerinde sporcularımız Birol Kamar ve Ömer Çantay finale yükseldi.

     Ülkemizde yapılan 17. Akdeniz Oyunlarında Tekerlekli sandalye Atletizm müsabakaları da yapılmaktadır. Dün saat 18:10 da yapılan yarışmalardan 1500m branşında ülkemizi T54 Ömer CANTAY ve T53 Birol KAMAR temsil etmişlerdir .Federasyon Başkanımız Sayın Demirhan ŞEREFHAN da Mersin Nevin Yanıt Atletizm Pistinde sporcularımızın ve teknik heyetimizin yanında olarak müsabakaları yerinde izlemiş ve milli takıma çok büyük bir moral desteğinde bulunmuştur.


   

 Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi’nde elemelerde ikinci seride yarışan Ömer Çantay 3.36.55’lik derecesiyle üçüncü olarak finale kaldı. İlk seride yarışan Birol Kamar ise 3.43.80 ile serisinde dördüncü, genel sıralamada sekizinci olarak finalist oldu.

     İkinci seride yarışan Fransız Julien Casoli 3.20.50’lik derecesiyle en iyi dereceyi elde ederek finale kaldı.
27 haziran 2013 tarihinde saat 18:45 de FİNAL koşacak milli takım sporcularımıza başarılar dileriz.

     Milli Takım Antrenörümüz Sayın Nuray SEV ÖZDEMİR’e, Teknik Kurul Başkanımız Sayın Şerif Ali KUTLAY’a , teknik ekibe ve hakemlerimize ve görevli tüm arkadaşlarımıza katkılarından dolayı teşekkür eder başarılar dileriz.

     Sporcularımıza başarılar diliyoruz.


Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P