BİZİ TAKİP ET!

Oturarak Voleybol Avrupa Kulüpler Şampiyonası’nda temsilcilerimizin rakipleri belli oldu

Oturarak Voleybol Avrupa Kulüpler Şampiyonası’nda temsilcilerimizin rakipleri belli oldu.

2020 Oturarak Voleybol Avrupa Kulüpler Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek Karadeniz Ereğli Belediyesi Spor Kulübü ve Karaman İl Özel İdare Spor Kulübü’nün gruplardaki rakipleri belli oldu. 

Avrupa Oturarak Voleybol Federasyonu tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek organizasyonda A Grubu maçları 27-29 Mart tarihlerinde Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da, B Grubu maçları ise 3-5 Nisan tarihlerinde Lukavac kentinde gerçekleştirilecek.

Süper Lig’in son şampiyonu Karadeniz Ereğli Belediyesi Spor Kulübü A Grubu’nda; OKI Fantomi (Bosna Hersek), SVR Fonte Roma (İtalya), Odbojkarsko Sempeter (Slovenya) ve SDI SPID (Bosna Hersek) ile mücadele edecek.

1. Lig’in son şampiyonu Karaman İl Özel İdare Spor Kulübü ise B Grubu’nda; Sinovi Bosne (Bosna Hersek), Nola Citta Dei Gigli (İtalya), IOK Zagreb (Hırvatistan) ve OSUI Laktasi (Sırbistan) ile karşılaşacak. 

Şampiyonada gruplarını ilk üç sırada bitiren takımlar finale yükselecek. Final karşılaşmaları 2020 Mayıs ayında yapılacak. 

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P