BİZİ TAKİP ET!

OTURARAK VOLEYBOL FEDERASYON KUPASI

OTURARAK VOLEYBOL FEDERASYON KUPASI KONYA 75. YIL SPOR SALONUNDA DEVAM ETMEKTEDİR.

MÜSABAKALARA; 

KONYA ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ,
KARABÜK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
DİYARBAKIR ORTOPEDİK ENGELLİLERGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
ZONGULDAK KARADENİZ EREĞLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
ADANA UMUDUN IŞIĞI ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
FETHİYE GENÇLİK  SPOR KULÜBÜ
SAMSUN EKSPRES ENGELLİ GENÇLİK VE SPOR  KULÜBÜ
KONYA EĞİTİM VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Federasyon Kupasına  idareci, sporcu, hakem ve diğer görevliler  olarak 120 kişi katılmıştır.  
Müsabakalara Konya  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz ÖMER ERSÖZ, Selçuk Üniv. Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Nizamettin ÇİFTÇİ,  Federasyon Başkanımız Sayın Arif Ümit UZTÜRK, Başkanvekili İlhami KILINÇKAYA , Oturarak Voleybol Branş Asbaşkanı ve Yönetim Kurulu Üyemiz SONER YASAK, Teknik Kurul Üyemiz ve Milli Takımlar Sorumlusu Yusuf Kenan KÖK, İbrahim AKTAY, Hamit BİNMEZ , Selçuk Üniv. Besyo Öğretim Üyesi Ahmet BOZDAM,  İl Temsilcimiz Caner ÖZKAN  ve kurullarımızdaki  diğer görevlilerde iştirak etmişlerdir. 

Şampiyona’ya  Türkiye Voleybol Federasyonu  İl Temsilcisi  Mustafa TARMAN ,  Gözlemci Meral TAŞPINAR ve  hakemlerimiz sonsuz destek vermiş olup, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Müsabakalar sonucunda ilk üç sıralama aşağıdaki şekilde oluşmuştur.

1. Karadeniz Ereğli Belediye Spor Kulübü  
2. Adana Umudun Işığı Engelliler Spor Kulübü 
3. Samsun Ekspres Engelli Gençlik ve Spor Kubülü 

Tüm katılımcılara teşekkür ederiz. 

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P