BİZİ TAKİP ET!

Duyurular

Oturarak Voleybol Süper Lig 2.Etap Hakem Atamaları

TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU

2022-2023 SEZONU OTURARAK VOLEYBOL

SÜP LİG 2. ETAP HAKEM ATAMALARI

 

MÜSABAKALARIN OYNANACAĞI

YER                : MERSİN

TARİH             : 5-6-7 MAYIS (CUMA-CUMARTESİ-PAZAR)

SALON           : SONRA BİLDİRİLECEK

HAKEM TEKNİK TOPLANTISI: 5 MAYIS CUMA GÜNÜ SABAH SAAT 08:15

KONAKLAMA: SONRA BİLDİRİLECEKTİR

 

GÖZLEMCİLER:

  • Çetin OK (ANKARA)
  • Kâzım BURUM (SAKARYA)
  • Mahmut ALKKANDAĞ (GAZİANTEP)

 

HAKEMLER:

 

  • Esved GÖÇMEZ (ADANA)
  • Esin AVŞAR AKCA (ANKARA)
  • Aysim KOŞAR (ANKARA)
  • Serpil AKÇAY (ANKARA)
  • Sinem YELKOVAN (ANKARA)
  • Neşe ALTINTAŞ (ANKARA)
  • Emre ÇAKIR (BOLU)
  • Sefa ÖZTÜRK (BURSA)
  • Mahmut KARACA (DİYARBAKIR)
  • Münip İPEK    (GAZİANTEP)           
  • Ekrem BOZKURT (GAZİANTEP)
  • Fatma GÜR (GAZİANTEP)
  • Bahittin BAL (OSMANİYE)
  • Serhat ÇİFTÇİ (ZONGULDAK)

 

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

  • Turnuva öncesi yapılacak hakem teknik toplantısına katılım zorunludur.
  • Müsabakalarda tek tip hakem kıyafeti giyilecek olup,

Tek Tip Hakem Kıyafeti: Uzun veya kısa kol tişört, siyah kumaş pantolon, beyaz spor ayakkabı, beyaz spor çorap ve beyaz kemerden oluşacaktır.

  • Turnuvaya ataması yapılan bütün hakemler seminer günü dahil turnuva süresince tüm gün salonda hazır bulunacaklardır.
  • Konaklama yeri daha sonra bildirilecektir.
  • Konaklama ve yemek giderleri hakem ve gözlemcilerin kendileri tarafından karşılanacaktır.
  • Maç ücreti, yolluk ve harcırah ödemeleri federasyon bütçesinden karşılanacaktır (peşin veya merkezi).
  • Resmi Görev Kâğıdı almak isteyenler, federasyon branş sorumlusu Mehmet ATAŞ ile aşağıdaki telefon numaraları veya e-mail adresinden irtibata geçebilirler.

İş Tel: 0312 309 73 96     e-mail: matas2005@gmail.com

 Cep Tel : 0505 424 16 05

 

                         Oturarak Voleybol Merkez Hakem Kurulu

Duyurular

3-6 MART 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

03-06 MART ATAMALAR

 

SL TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.HF 2.03.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 12:30 ODTÜ TEKNOKENT S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ZEKERİYA KÖLSÜN TOLGAHAN KAYADAN GÜROL SAKALLI MUSTAFA ÇAVUŞ
18.HF 3.03.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. PENDİK ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL İSMAİL ÖZMEN MEHMET EROL UTKU TUNAVELİOĞLU
18.HF 3.03.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN SELAHATTİN YILDIZ GÖZDE BEDİR AHMET ALANKA
18.HF 3.03.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI FUT SAH. 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. HÜSEYİN AYAZ RECEP DUMAN İSMAİL DÜNDAR SADIK KAYHAN
18.HF 3.03.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. VOLKAN OĞUZ EROL EROĞLU ERDEM SARIASLAN MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.HF 3.03.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 12.00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. OKAN GÜLDAL OKAN ŞENSOY MEHMET FATİH DELİÇAY NEŞET MERDİN
1.LİG TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
10.HF 3.03.2024 KAYSERİ ARGINCIK STADI 2. NOLU SAHA 11.00 ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. ADANA AMPUTE S.K. ÖMER OZAN ERMAN METİN TAŞ RIDVAN TOP YASİN ŞAHİN
10.HF 3.03.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. MUSTAFA USLU FATİH DİKBEZ FIRAT KONURÇE YAHYA EROĞLU
10.HF 3.03.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. MEHMET HİMYERİ YUSUF EROL MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT YÜZGEÇ
10.HF 3.03.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. SAKARYA BED. ENG. S.K. ŞEHMUS ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT MEHMET ERAY USLU AHMET MADEN
2.LİG TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
9.HF 3.03.2024 G.ANTEP 25 ARALIK HOKEY ÇİM SAHASI 14.00 GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. CENGİZ DEMİR AYDOĞAN YELTEPE EMRE ÇELİKBAŞ VEDAT TAŞDEMİR
9.HF 3.03.2024 BATMAN 75. YIL CUMHURİYET SENTETİK ÇİM SAHASI 13.00 BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. ANKARA AMPUTE S.K. AHMET PAKIRCI MURAT ÖZÇETİN ABDULKADİR KİRKİZ MURAT AKÇUN
9.HF 3.03.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. UYSAL HYD. KONYA BED. ENG.S.K. MURAT BAY YAKUP ÖZDEMİR MÜSLÜM CEYLAN MUSTAFA YONTAR
SL TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.HF 6.03.2024 İSTANBUL ŞİŞLİ BEL. AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU SAH. 14:00 ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. MUSTAFA ÖZTÜRK HAYATİ TIRAK EMRE ÇELİKBAŞ UYGAR YAKUP OLGAR
19.HF 6.03.2024 ANKARA ANK .BB. AMPUTE FUT. PAR SAHASI-BATIKENT 15:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. SERVET ÖLEKLİ HASAN ÇİFTÇİ ZİYA AYDEMİR MURAT YÜZGEÇ
19.HF 6.03.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. DEPSAŞ ENERJİ S.K. METİN TAMTEKİN SÜLEYMAN AKÇİT YUSUF BULUT NECMİ SADAY
19.HF 6.03.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 13:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. AHMET İLHAN AYDIN AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MUSA MUTLU İSMAİL AYDIN
19.HF 6.03.2024 ANKARA RHBLTS MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TESİSLERİ 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. SUAT ONAY CELAL ERTAŞ ZEYNEL CAMCI ALPASLAN ACIMERT
19.HF 6.03.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. SELAMİ KARAHANCI BİLGECAN ARZUMAN GÜRKAN SEVİNÇ AYTEKİN BÜYÜKBAŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P