BİZİ TAKİP ET!

Duyurular

Oturarak Voleybol Süper Lig Birinci Etap

Oturarak Voleybol Süper Lig 1.Etap Müsabakaları 5-7 Mayıs 2023 tarihinde Mersin’de düzenlenecektir.
Yarışma statüsüne göre; 1 İdareci, 1 Antrenör ve 14 sporcunun (2 oyuncu genç statüsünde) konaklama giderleri federasyonumuz tarafından karşılanacaktır. Takımlara sadece yol ücretleri Merkezden ödenecektir BU SAYILARIN DIŞINDA KATILIM HALİNDE ÖDEME KULÜPLER TARAFINDAN YAPILACAKTIR.
Konaklama için otele giriş 4 Mayıs 2023 12:30
Çıkış    7 Mayıs 12:00
 Bu nedenle; konaklama rezervasyonu için takım sayınızı kulüp adınızla birlikte Bayan, erkek info.mersin@swissinn.com.tr‘ye bildirilmesine ihtiyaç duyulmaktadır.   
4 Mayıs 2023 Tarihinde yeni sporcuların sınıflandırılması Saat 15:00-18:00 arasında yapılacaktır.
SWIS IN AKDENİZ OTEL MERSİN;

İstiklal Cad. No: 138 Özgür Çocuk Parkı Karşısı
Akdeniz | MERSİN
T: +90 324 232 41 53
T: +90 850 380 20 80
M:+90 555 005 25 75
E: info.mersin@swissinn.com.tr

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P